Gładkie 3:0 dla Broni (zdjęcia)

/SzS/
kolejną bramkę dla Broni zdobył Damian Sałek (przy piłce). Dobre spotkanie rozegrał też 18-letni Paweł Maciejczak (z lewej). S. Szymczak
Wygrana 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla niedawnego drugoligowca z Otwocka. Radomianie zdobywali gole po bardzo ładnych akcjach.

Broń Radom - Start Otwock 3:0 (1:0).

1:0 Sałek 45, 2:0 Doliński 55, 3:0 Ciupiński 73.

Broń: Młodziński 6 - Rdzanek 6, Kupiec 7, Czachór 6, Budziński 6, Doliński 7, Sałek 7 (85 Gorczyca nie klas.), Dziubiński 7, Maciejczak 6 (81 Marczak nie klas.), Teboh 7, Ciupiński 7.

Start: Bułka - Bobrowski, Karaś (46 Drozdowicz), Krogulec, Falkowski, Birecki (55 Janiuk), Pacuszka, Herman (46 Zegarek), Kęsek, Góral (62 Sobótka), Zieliński.

Radomianie w kolejnym pojedynku na stadionie w Kozienicach gładko wygrali z niedawnym drugoligowcem. Przed przerwą, do strzelenia pierwszej bramki Broń przeważała, ale stworzyła sobie tylko jedną okazję do zdobycia gola, ale Adrian Dziubiński przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Startu.

Gdy już kończył się pierwsza połowa, do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Damian Sałek i strzałem głową zdobył gola.
Po zmianie stron dwie dobre okazje na wyrównanie mieli otwocczanie, ale to Broń zdobyła w 55 minucie drugą bramkę. Georghe Teboh wyłożył piłkę na 15 metr Michałowi Dolińskiemu, a ten znalazł się sam na sam z bramkarzem Startu i zdobył gola.

Po zdobyciu drugiego gola rywalom praktycznie odechciało się grać, a Broń co chwilę konstruowała kolejne ataki. W 73 minucie padł bardzo ładny gol. Teboh dośrodkował do Dolińskiego, a ten zgrał piłkę od razu do Ciupińskiego, który tylko dołożył nogę.
W ostatnim kwadransie Broń zmarnowała jeszcze co najmniej trzy okazje, aby wygrać wyżej ten mecz. Rywal z Otwocka okazał się bardzo przeciętny, ale drużyna Broni też nie na wiele mu pozwoliła. Po tej wygranej Broń straci do liderującego Radomiaka, tylko dwa punkty.
W środę w klubie z radomskich Plant o godz. 18 rozpocznie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze.