Sławomir Berus, mieszkaniec powiatu szydłowieckiego, od 4 sierpnia do 3 grudnia brał udział w 20 turniejach rangi Grand Prix. Zorganizowała ją Akademia Szachowa Marka Niedźwieckiego.
Ostatecznie wygrał Mariusz Ćwiek, drugie miejsce zajął wspomniany Marek Niedźwiecki, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się mieszkaniec Sadku koło Szydłowca, Sławomir Berus. To jednak nie wszystko, nasz zawodnik zdobył również tytuł mistrza Radomia. W finale zwyciężył z Romanem Królem. W tym turnieju na najniższym stopniu podium uplasował się Mariusz Ćwiek. Mało tego, szachista z powiatu szydłowieckiego wygrał również turniej imienia Marka Niedźwieckiego. W meczu finałowym zwyciężył ze wspomnianym Niedźwieckim, natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło Mariuszowi Ćwiekowi.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.