Halowe lekkoatletyczne mistrzostwa Polski seniorów. Brązowy medal Natalii Wosztyl na 200 metrów. Martyna Kotwiła czwarta (ZDJĘCIA)

Natalia Wosztyl zdobyła dwa medale w biegu na 200 metrów. Brązowy w rywalizacji seniorów i srebrny w rywalizacji młodzieżowców. pzla.pl
Natalia Wosztyl z ZTE Radom zdobyła brązowy medal na halowych lekkoatletycznych mistrzostwach Polski seniorów w biegu na 200 metrów. Dopiero czwarta była jedna z faworytek do złotego medalu, Martyna Kotwiła z ZTE Radom. Obie sprinterski to podopieczne trenerki Bożeny Jadczak.

Zmagania w Toruniu są jednocześnie rywalizacją młodzieżowców i w biegu na 200 metrów radomskie sprinterki zdobyły dwa medale, Natalia Wosztyl srebrny, a Martyna Kotwiła brązowy.
Mistrzynią Polski została Marlena Gola z Podlasie Białystok z czasem 23.64 sekundy. Ten sam czas miała druga na mecie, Justyna Święty-Ercetic z AZS AWF Katowice z tym samym czasem. Natalia Wosztyl uzyskała czas 24.10 sekundy, a Martyna Kotwiła miała czas 24.18 sekundy.

Nie ukończyła biegu
Kilkanaście minut później, Natalia Wosztyl stanęła na starcie biegu finałowego na 400 metrów, ale nie ukończyła tej konkurencji.

Srebro na płotkach
W finale biegu na 60 metrów przez płotki startowało dwóch naszych zawodników, Dawid Żebrowski i Olgierd Michniewski.
Dawid zajął piąte miejsce z 7.90 sekundy, a Olgierd siódme z czasem 8.21 sekundy. Ten drugi w rywalizacji młodzieżowców zajął drugie miejsce i przywiezie do Radomia srebrny medal.

Czwarte miejsce na 3000 metrów
Bardzo bliski zdobycia medalu na 3000 metrów był podopieczny trenera Leszka Trzosa - Mateusz Kaczor. Radomski biegacz prowadził przez dłuższy czas ten bieg, by ostatecznie zająć czwartą lokatę. Dziewiąte miejsce zajął Jarosław Kucharski, a trzeci radomski reprezentant, Stanisław Lebioda nie ukończył biegu.

W konkursie skoku wzwyż kobiet nie stanęła na starcie Aneta Rydz.

W sobotę na mistrzostwach Polski czwarte miejsce w trójskoku z wynikiem 15 metrów i 23 centymetry zajął Dawid Krzemiński, podopieczny trenera Artura Błasińskiego. Ten wynik dał mu złoty medal w rywalizacji młodzieżowców.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0