Zamknij

Echo Dnia

Historyczny Dzień Dziecka w Warce podbił serca całych rodzin - zobacz zdjęcia

Dzień Dziecka Warka świętowała 6 czerwca na Placu Stefana Czarnieckiego. To był czas dobrej zabawy, radosnej wrzawy i miłej bliskości wszystkich - i

fot. Agnieszka Rudnicka

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/29] Następne

Historyczny Dzień Dziecka w Warce podbił serca całych rodzin!

Dzień Dziecka Warka świętowała 6 czerwca na Placu Stefana Czarnieckiego. To był czas dobrej zabawy, radosnej wrzawy i miłej bliskości wszystkich - i młodszych, i starszych mieszkańców. W końcu można było się spotkać w gorącej aurze wareckiego rynku. A działo się naprawdę wiele!
Były cztery kolorowe duże dmuchańce, wystawa prac plastycznych poświęcona najsłynniejszym zabytkom Warki i wręczenie nagród, stragany z zabawkami i pysznościami, tworzenie balonikowych zwierzątek, prezentacja wozu strażackiego oraz - co chyba najważniejsze - gra historyczna o nazwie " 7 wieków Warki". Pięć stoisk historycznych, przy których stał bohater wareckich dziejów, należało przejść według specjalnej mapy, wykonać przydzielone zadanie i otrzymać za to pamiątkowy dukat oraz pieczątkę. Każdy śmiały uczestnik dostał nagrodę w formie gry okolicznościowej - WARKA MEMORY.
Moc wrażeń, żar lejący się z nieba, tłumy spacerowiczów i ciekawskich, pyszne lody, wata cukrowa i woń kawy serwowanej w ogródkach przy Galerii Rynek i Lodziarni Delicja na rynku - to wszystko uczyniło z tego święta cudowny wiosenny festyn - ku czci powrotu do wolności i swobody.
<< Przeglądaj zdjęcia klikając w strzałki na klawiaturze bądź za pomocą gestów. >>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy