Hydrotruck przegrał z Legią! ZDJĘCIA z meczu i trybun!

Sylwester Szymczak
Pierwszy raz od dłuższego czasu na meczu pojawiły się radomskie cheerleaderki
Pierwszy raz od dłuższego czasu na meczu pojawiły się radomskie cheerleaderki Sylwester Szymczak
W Radomiu rozpoczął się II Memoriał Karola Gutkowskiego, byłego trenera i kosztkarza Rosy Radom. W sobotnim meczu Hydrotruck Radom przegrał z Legią Warszawa.

Hydrotruck Radom - Legia Warszawa 80:87 (19:19, 22:24, 14:21, 23:23)

HydroTruck: Neal 23 (1), Prahl 15, Griffin 10 (1), Piechowicz 5 (1), Kurpisz 2 oraz Ostojić 9, Wall 6 (2), Lewandowski 5 (1), Zalewski 3 (1), Stankowski 2, Zegzuła 0.
Legia: Bibbins 20 (5), Wyka 16 (3), Karolak 13 (2), Kulka 9, Morris 7 (2) oraz Kamiński 9 (1), Linowski 4, Konopatzki 4, Kuźkow 3 (1), Sadowski 2, Didier-Urbaniak 0.
Była to pierwsza impreza sportowa w Polsce, którą zorganizowano w hali wraz z kibicami. Na meczu mogło pojawić się do 300 osób. Pojedynek toczył się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Spotkanie źle zaczęło się dla radomskiej drużyny, która przegrywała 0:11, ale za moment doprowadziła już do remisu. Przed przerwą podopieczni trenera Roberta Witki prowadzili nawe 27:21, ale ostatecznie to goście schodzili po dwóch kwartach z niewielką przewagą.
Niestety kilka słabszych minut w trzeciej kwarcie sprawiło, że Legia odjechała na kilkanaście punktów i mimo ambitnej walki nie udało się już odrobić strat.

W innym meczu: Start Lublin - Astoria Bydgoszcz 65:93

W sobotę zagrają: o 3 miejsce, godz. 17:00 Hydrotruck - Start, godz. 19.15 Legia - Astoria