I liga kobiet. Czwórka Radom przegrała u siebie z MUKS Tomaszów Mazowiecki

Fragment meczu Czwórka - Tomaszów. Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarki nożne Sportowej Czwórki Radom w niedzielę zmierzyły się u siebie z MUKS Tomaszów Mazowiecki.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - MUKS Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramki: Wójciak 48
Czwórka: Wicik - Gołębiowska (46 Karoń), Zielińska, Mazurkiewicz (53 Golian), Szydło (70 Wnukowska), Płóciennik, Bińkowska, Stefańska, Rosińska, Sobczak, Dobrowolska.
Radomianki grały z najsłabszym zespołem w tabeli i już po 5 minutach powinny prowadzić 2:0. Najpierw Monika Płóciennik miała świetną okazję, ale trafiła w zawodniczkę stojącą przy słupku, a za chwilę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Julia Bińkowska głową przestrzeliła minimalnie. Po tych dwóch akcjach zespół Czwórki stanął i już nie kwapił się do takich ataków. W 30 minucie jedyny groźny strzał oddały przyjezdne i Izabela Wicik z trudem go obroniła. Tuż przed przerwą jeszcze dwukrotnie zakotłowało się pod bramką tomaszowianek, ale brakowało celnego strzału na bramkę.
Fatalnie drugą połowę zaczęły radomianki. Po rozegraniu rzutu wolnego, w zamieszaniu Aleksandra Wojciak strzeliła do siatki.
W drugiej połowie radomianki grały słabo i pierwszy groźny strzał oddały dopiero w 83 minucie, ale strzał Aleksandry Zielińskiej obroniła bramkarka. Chwilę później Płóciennik z 16 metrów trafiła w słupek.
W doliczonym czasie gry po kontrze, przyjezdne mogły zdobyć jeszcze jedną bramkę!