I liga kobiet. Hydrotruck przegrał w Tarnowie

Sylwester Szymczak
Hydrotruck przegrał w Tarnowie
Hydrotruck przegrał w Tarnowie Sylwester Szymczak
W czwartkowym meczu pierwszej ligi kobiet, Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom przegrała z Tarnovią Tarnów na wyjeździe 1:3.

Tarnovia Tarnów - Hydrotruck Radom 3:1 (2:1)
Bramka: Barczak 19 dla Hydrotrucku

Hydrotruck: Snopczyńska - Rosińska (46 Kosiarska), Mućka, Barczak, Molęda (75 Kwiatkowska), Stasikowska, Szydło (80 Karoń), Sobczak (46 Mazurkiewicz), Płóciennik, Chmura.

Gospodynie już w 16 minucie objęły prowadzenie, ale już chwilę potem Karolina Barczak doprowadziła do wyrównania. Niestety radość z remisu trwała niespełna siedem minut bo już w 27 minucie było 2:1 dla Tarnovii. Po przerwie radomska drużyna próbowała odrobić straty, ale od 60 minuty grała w osłabieniu. Karolina Mućka dostała drugą żółtą kartę i musiała opuścić boisko. W osłabieniu ciężko się grało podopiecznym trenera Wojciecha Pawłowskiego. W końcówce, w 83 minucie Tarnovia zdobyła trzecią bramkę. Po tej porażce Tarnovia wskoczyła na drugie miejsce natomiast Hydrotruck pozostał na 5 lokacie.

- Pierwsza połowa lepsza w naszym wykonaniu, mimo że straciliśmy dwa gole. Niestety drugi stracony gol i potem czerwona kartka, trochę podcięły skrzydła moim zawodniczkom - mówi trener Wojciech Pawłowski.

Po świętach radosmka drużynę czeka pauza. Następny mecz "Luksiary" rozegrają dopiero 17 kwietnia z Pogonią Tczew w Radomiu.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0