I liga kobiet. Hydrotruck Radom przegrał ze Stomilankami Olsztyn (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
W meczu I ligi piłkarskiej kobiet, Hydrotruck Radom przegrał u siebie ze Stomilankami Olsztyn. Hydrotruck Czwórka Radom - Stomilanki 1:2 (1:1)Bramki: Szydło 41 dla Czwórki Czwórka: Snopczyńska - Mućka, Barczak (75 Karoń), Molenda, Rosińska, Stasikowska, Bińkowska, Szydło, Zielińska (70 Mazurkiewicz), Płóciennik (60 Kosiarska), Chmura. Po ładnej akcji i dograniu Bińkowskiej bramke na 1:1 zdobyła Aleksandra Szydło. Po przerwie w 73 minucie rywalki zdobyły zwycięską bramkę po rzucie karnym.  - Był to typowy mecz walki i wynik remisowy byłby bardziej sprawiedliwy. Szkoda błędu i niepotrzebnej sytuacji przy rzucie karnym - mówi trener Hydrotrucku, Wojciech Pawłowski. W czwartek, 1 kwietnia z Hydrotruck zagra Tarnovią na wyjeździe.
W meczu I ligi piłkarskiej kobiet, Hydrotruck Radom przegrał u siebie ze Stomilankami Olsztyn. Hydrotruck Czwórka Radom - Stomilanki 1:2 (1:1)Bramki: Szydło 41 dla Czwórki Czwórka: Snopczyńska - Mućka, Barczak (75 Karoń), Molenda, Rosińska, Stasikowska, Bińkowska, Szydło, Zielińska (70 Mazurkiewicz), Płóciennik (60 Kosiarska), Chmura. Po ładnej akcji i dograniu Bińkowskiej bramke na 1:1 zdobyła Aleksandra Szydło. Po przerwie w 73 minucie rywalki zdobyły zwycięską bramkę po rzucie karnym. - Był to typowy mecz walki i wynik remisowy byłby bardziej sprawiedliwy. Szkoda błędu i niepotrzebnej sytuacji przy rzucie karnym - mówi trener Hydrotrucku, Wojciech Pawłowski. W czwartek, 1 kwietnia z Hydrotruck zagra Tarnovią na wyjeździe. Włodzimierz Łyżwa