I liga kobiet. Hydrotruck Radom wygrał z Polonią Środa Wielkopolska (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
W niedzielnym meczu pierwszej ligi piłki nożnej kobiet Hydrotruck Radom zmierzył się z Polonią Środa Wielkopolski. Po dobrej grze nasz zespół wygrał! Hydrotruck Radom - Polonia Środa Wielkopolski 3:1 (1:1)Bramki: Szydło 8, Płóciennik 74, Bińkowska 82 dla Hydrotrucku.Hydrotruck: Snopczyńska - Rosińska, Mućka, Barczak, Molenda, Bińkowska, Stasikowska, Szydło, Sobczak (78 Chmura), Karoń (60 Płóciennik), Kosiarska (55 Zielińska). Już w 1 minucie przyjezdne objęły prowadzenie. Odpowiedź radomianek była błyskawiczna. Aleksandra Szydło w 8 minucie idealnie uderzyła z rzutu wolnego pod poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą zespół "Luksiar" z Radomia mógł objąć prowadzenie. Po przerwie więcej z gry miały gospodynie i swoją przewagę udokumentowały kwadrans przed końcem meczu, zaś trzecią bramkę zdobyła Julia Bińkowska. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU, KLIKNIJ NASTĘPNE ===>>>Sylwester Szymczak

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani