I liga kobiet. Hydrotruck Radom zremisował z Pogonią Tczew (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Fragment meczu Hydrotruck - Pogoń. Sylwester Szymczak
W meczu I ligi piłki nożnej kobiet, Hydrotruck Sportowa Czwórka Radom zremisowała z sąsiadem z tabeli, Pogonią Tczew.

Hydrotruck Radom - Pogoń Tczew 1:1 (1:0)
Bramki: Szydło 12 z karnego - Sobal 61
Hydrotruck: Snopczyńska - Sobczak, Barczak, Bińkowska, Mazurkiewicz, Szydło, Stasikowska, Karoń (65 Zielińska), Kosiarska (90 Wnukowska), Płóciennik, Molenda.
Naprzeciw siebie stanęły dwie ekipy, które mają po 21 punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli. Radomski zespół zagrał bez czołowej zawodniczki, Aleksandry Zielińskiej, która jest kontuzjowana. Za kartki natomiast pauzowała Magdalena Rosińska.
Już w ósmej minucie sędzina podyktowała rzut karny dla Pogoni. Anita Snopczyńska popisala się kapitalną interwencją i wybroniła strzał. Chwilę później po dotknięciu ręką w polu karnym, sędzia podyktowała jedenastke dla Czwórki. Aleksandra Szydło sie nie pomyliła.
Mecz mógł się podobać, a z poczatkiem drugiej połowy to przyjezdne doprowadziły do wyrównania. Świetnym strzałem z dystansu popisała się Magdalena Sobal. Chwilę później Nadia Woyczuk dostała drugą żółtą kartkę i Pogoń ostatne 25 minut grała w osłabieniu. Mimo to Pogoń stworzyła sobie jeszcze co najmniej dwie dobre okazje. Również podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego próbowały swoich szans.

Tokio Flesz

Wideo

Dodaj ogłoszenie