I liga kobiet. Osiem goli i horror. Hydrotruck Radom zremisował w Rybniku

Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarki nożne Hydrotrucku Radom zremisowały w Rybniku, choć przegrywały już 1:4.

ROW Rybnik - Hydrotruck Czwórka Radom 4:4 (1:1)
Bramki: Prędecka 30, Przelicka 54, 56, Zdechovanowa 66 - Dall’ara 23, 72 z karnego, 77, Żabicka 86.

Kolejny dreszczowiec z udziałem zawodniczek z Radomia. Na inaugurację sezonu przegrały 4:5 z Trójką Staszówką Jelną, teraz chociaż zdobyły punkt. Jeszcze w 72 minucie zawodniczki ROWprowadziły 4:1. Wydawało się, że radomianki nie mają już szans na wywalczenie choćby remisu. Tymczasem dwie bramki w pięć minut zdobyła Federica Dall’ara i rozpoczęła się gonitwa. Udało się w 86 min doprowadzić do remisu, a radomianki w doliczonym czasie gry miały okazje, aby zdobyć zwycięską bramkę.
- Kolejny horror w naszym wykonaniu. Tym razem jednak zdobyliśmy punkt, chociaż mieliśmy jeszcze piłkę meczową i mogliśmy wygrać - relacjonuje trener, Wojciech Pawłowski. - Cieszę się, że udało nam się dogonić wynik i tak wywalczony remis na pewno będziemy pamiętać długo - dodał szkoleniowiec.