I liga kobiet. Piłkarki Hydrotrucku przegrały z liderem na własne życzenie [ZDJĘCIA]

Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarski nożne Hydrotrucku Radom przegrały 0:1 z liderem, UKS SMS II Łódź. Szkoda, bo przerwie radomianki miały dwie wyborne okazje, aby doprowadzić do wyrównania. Hydrotruck Radom - UKS SMS II Radom 0:1 (0:1)Hydrotruck: Snopczyńska - Mućka (20 Płóciennik), Rińska, Bińkowska, Molęda, Mazurkiewicz, Zielińska (83 Wnukowska), Szydło (58 Kosiarka), Stasikowska, Chmura, Karoń (80 Sobczak).Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, które atakowały  odważnie i nie pozwoliły radomiankom na stworzenie choćby jednej sytuacji. W 25 minucie Anita Snopczyńska obroniła rzut karny, ale wobec dobitki była już bezradna. Dopiero po zmianie stron radomianki z liderem zagrały jak równy z równym. W 80 min Karina Kosiarska znalazła się w dogodnej okazji, ale mając tylko bramkarkę przed sobą, odskoczyła jej piłka i nie oddała strzału. Z kolei w 90 minucie Monika Płuciennik również w  podobnej sytuacji trafiła nogi bramkarki. Szkoda, bo radomianki zagrały dobrą drugą połowę i zasłużyły na remis. KLIKNIJ W PRAWO, ABY ZOBACZY KOLEJNE ZDJĘCIA Z MECZU====>>>
Pierwszoligowe piłkarski nożne Hydrotrucku Radom przegrały 0:1 z liderem, UKS SMS II Łódź. Szkoda, bo przerwie radomianki miały dwie wyborne okazje, aby doprowadzić do wyrównania. Hydrotruck Radom - UKS SMS II Radom 0:1 (0:1)Hydrotruck: Snopczyńska - Mućka (20 Płóciennik), Rińska, Bińkowska, Molęda, Mazurkiewicz, Zielińska (83 Wnukowska), Szydło (58 Kosiarka), Stasikowska, Chmura, Karoń (80 Sobczak).Pierwsza połowa należała do przyjezdnych, które atakowały odważnie i nie pozwoliły radomiankom na stworzenie choćby jednej sytuacji. W 25 minucie Anita Snopczyńska obroniła rzut karny, ale wobec dobitki była już bezradna. Dopiero po zmianie stron radomianki z liderem zagrały jak równy z równym. W 80 min Karina Kosiarska znalazła się w dogodnej okazji, ale mając tylko bramkarkę przed sobą, odskoczyła jej piłka i nie oddała strzału. Z kolei w 90 minucie Monika Płuciennik również w podobnej sytuacji trafiła nogi bramkarki. Szkoda, bo radomianki zagrały dobrą drugą połowę i zasłużyły na remis. KLIKNIJ W PRAWO, ABY ZOBACZY KOLEJNE ZDJĘCIA Z MECZU====>>>Fot. Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarski nożne Hydrotrucku Radom przegrały 0:1 z liderem, UKS SMS II Łódź. Szkoda, bo przerwie radomianki miały dwie wyborne okazje, aby doprowadzić do wyrównania.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0