III liga. Broń Radom nie będzie faworytem w meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Broń jedzie na mecz z Sokołem
Broń jedzie na mecz z Sokołem Sylwester Szymczak
W sobotę o godz. 15, w meczu trzeciej ligi, Sokół Aleksandrów Łódzki podejmie radomską Broń. Obie drużyny zaprezentowały się ostatnio przeciętnie, ale to Sokół jest mocnym faworytem tej potyczki.

W Broni w miniona sobotę drużyna dała plamę. Zremisowała 1:1 z KS Wasilków, który w rozgrywkach zdobył właśnie z Bronią pierwszy punkt w sezonie. Oczywiście Broń była lepsza, rywal nie oddał praktycznie strzału na bramkę, ale wynik poszedł w świat. Radomianie zamiast wskoczyć na 13 miejsce, utkwili na 18.

Również Sokół Aleksandrów ma za sobą słabsze spotkanie. Doznał porażki z Ursusem Warszawa, który do tej pory grał przeciętnie.

- Przed nami bardzo ciężki pojedynek. Sokół przegrał ostatni mecz i będzie chciał zmazać plamę. Piłka jest jednak nieobliczalna i przekonaliśmy się o tym już kilkakrotnie. Byliśmy w ostatniej kolejce świadkami meczu, w którym Wasilków choć nie był lepszy, to jednak zremisował. Mamy nadzieję, że szczęście się odwróci w naszą stronę i poszukamy swoich szans w pojedynku z faworyzowanym Sokołem - mówi trener Broni, Artur Kupiec.

Broń ma za sobą tydzień ciężkiej pracy. Nie tylko tej pod kątem sportowym, ale przede wszystkim mentalnym. Po wstydliwym remisie z Wasilkowem zespół musi uwierzyć, że przecież z teoretycznie lepszymi przeciwnikami potrafił zdobywać punkty.
Cieszy fakt, że trener Kupiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Po pauzie za kartki wraca Szymon Jagieła. Od kilku dni na pełnych obrotach trenują już Piotr Stefański i Damian Machajek.

- Zagramy w optymalnym zestawieniu, ale na pewno będzie lekkie wietrzenie w podstawowym składzie. Na pewno zmiany muszą być - dodaje trener Kupiec.

Mecz rozpocznie się o godz. 15.
Najbliższa kolejka III ligi: Polonia Warszawa - KS Wasilków, Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa, Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo, Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, KS Kutno - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Olimpia Zambrów - Błonianka Błonie, Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz, RKS Radomsko - GKS Wikielec, Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki. Huragan Morąg - Concordia Elbląg.

Legia zwolni Michniewicza?

Wideo

Dodaj ogłoszenie