III liga. Broń Radom w świetnym stylu pokonała Concordię Elbląg (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Matheus Dias zdobył gola dla Broni Sylwester Szymczak
W meczu trzeciej ligi, Broń Radom pokonała w świetnym stylu Concordię Elbląg.

BROŃ RADOM - CONCORDIA ELBLĄG 3:0 (0:0)

Bramki: Śliwiński 47, Dias 65 z karnego, Kielak 86
Broń: Kosiorek - Kiercz, Wrześniewski, Jagiełło, Pociecha, Leśniewski (88. Olszewski), Dąbrowski, Dias, Goljasz (90. Grudzień), Kielak (88. Piotrowski), Śliwiński (84. Wolski).
Concordia: K. Leszczyński - Maciążek, Pawłowski, Bukacki, Piech, Szmydt, Kopka, Bojas, Szawara, Drewek (84 Rudziński), Pelc (62 Danowski).

Pierwsza połowa bardzo wyrównana, ale to Broń miała dwie dobre okazje, które powinna zamienić na bramki.
W 19 minucie Przemysław Śliwiński miał okazję, ale wolał podać do wbiegającego Piotra Goljasza i niestety kopnął zbyt mocno. Z kolei w 30 minucie radomianie wychodzili z szybką kontrą, Śliwiński zdecydował się strzelać i jego uderzenie końcami palców wyjął bramkarz z Elbląga. Concordia też próbowała, ale defensywa Broni nie popełniała błędów.
Druga połowa idealnie zaczęła się dla Broni. W 47 minucie prostopadłą piłkę dostał Przemysław Śliwiński i dał drużynie prowadzenie. Broń przetrzymała napór rywala, który mimo ataków nie zagrożił bramce Kosiorka. W 62 minucie faul w polu karnym na Piotrze Goljaszu i sędzia nie miał wątpliwości. Matheus Dias wykorzystał rzut karny. Broni grało się łatwiej, a Concordia próbowała nerwowo atakować. W 86 minucie radomski zespół wyprowadził zabójczą kontrę, którą wykończył Michał Kielak i było po meczu. Wiosną był to zdecydowanie najlepszy mecz. Concordia w 10 ostatnich pojedynkach przegrała tylko raz i w Radomiu długo się trzymała.

EURO 2020: Kiedy zagramy, jeśli awansujemy?

Wideo

Dodaj ogłoszenie