III liga. Broń Radom zremisowała z liderem, Legionovią na wyjeździe. Gol w 90 minucie dal jeden punkt

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Legionovia - Broń!
W sobotę od godz 15 w meczu trzeciej ligi, Legionovia Legionowo zremisowała z Bronią Radom.

Legionovia Legionowo - Broń Radom 3:3 (2:1)
Bramka: Mroczek 1, 64, Gołąb 35- Nowak 15, Reid 47, Pietrzyk 90+4
Legionovia: Krzywański - Gołąb, Waszkiewicz, Choroś Zaklika, Koziara, Kumoch, Mroczek, Wiejak, Sonnenberg, Rymek.

Broń: Kosiorek - Machajek, Pietrzyk, Jendryczko, Weremko, Bartosiak, Mydłowiecki, Szymczak, Nowak, Reid, Kielak.

W zespole Broni zabrakło kontuzjowanych, Dmytro Prikhny i Wojciecha Kalinowskiego. Za kartki musiał pauzować Sebastian Kobiera.

Już w 29 sekundzie gospodarze po szybkiej akcji zdobyli bramkę.
Wyrównanie padło w 15 minucie. Po akcji Xahne Reida, akcję zamknął Bartłomiej Nowak.
W 35 minucie kolejny błąd popełniła defensywa Broni, która nie upilnowała Sebastiana Gołaba i ten dał gospodarzom prowadzenie.
Druga połowa idealnie zaczęła się dla Broni. Jamajczyk Xahne Reid zaskoczył strzałem z ostrego kąta i doprowadził do wyrównania.
Kilka minut póżniej poprzeczka uratowała zespół Broni.
W 64 minuce było już 3:2. Dwukrotnie na raty gospodarze próbowali zdobyć gola i w końcu dobił Bartosz Mroczek.
Od 78 minuty gospodarze rali w osłabieniu, po czerwonej kartce Bartosza Rymka
W ostatniej akcji meczu po dośrodkowaniu, Kacper Pietrzyk trafił głową i dał Broni remis!!!