III Liga. Pilica Białobrzegi pokonała w wyjazdowym spotkaniu Concordię Elbląg

Marcin Ziółkowski
Pilica Białobrzegi wygrała na wyjeździe z Concordią Elbląg 3:1 w meczu 15. kolejki III ligi grupy 1. Sylwester Szymczak
III Liga. W sobotę 5 listopada Pilica Białobrzegi wygrała w Elblągu z Concordią 3:1 (3:1) w 15. kolejce III ligi grupy 1.

III Liga. Pilica Białobrzegi wygrała na wyjeździe z Concordią Elbląg w meczu 15. kolejki III ligi

Concordia Elbląg - Pilica Białobrzegi 1:3 (1:3)

Bramki: Szawara 45 - Rudnicki 5, Stawiarz 17, 37

Pilica: Koptas – Drabik, Walasek, Żurawski, Niedziela (55 Uziębło), Michalski, Zawadzki, Grober (84 Zawistowski), Wojtysiak, Stawiarz (70 Winiarski), Rudnicki (55 Bućko).

Piłkarze Pilicy szybko wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu. W piątej minucie ręką dotknął piłki jeden z piłkarzy Concordii i sędzia podyktował rzut karny dla gości. Do jedenastki podszedł Kamil Rudnicki i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. W siedemnastej minucie dośrodkowanie Grobera wykorzystał Stawiarz i strzałem z woleja podwyższył wynik na 2:0. W 37 minucie faulowany w polu karnym Concordii był Rudnicki i sędzia podyktował drugi rzut karny dla Pilicy. Tym razem do karnego podszedł Stawiarz i on również pokonał golkipera gospodarzy. W tym momencie zawodnicy z Białobrzegów prowadzili już 3:0. W 42 minucie drugą żołtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Piotr Drabik i Pilica musiała radzić sobie w dziesiątkę. Tuż przed przerwą sędzia podyktował już trzeci rzut karny w tym spotkaniu, tym razem dla drużyny Concordii. Pewnym wykonawcą jedenastki był Szuwara i strzelił pierwszego gola dla ekipy z Elbląga. Do przerwy Pilica prowadziła 3:1. W drugiej połowie gospodarze nie wykorzystali liczebnej przewagi nad gośćmi i nie dogonili wyniku. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło. Ostatecznie Pilica wygrała w Elblągu 3:1 i dopisała sobie do konta trzy punkty.