III liga. Remis Pilicy Białobrzegi z Ursusem Warszawa

Sylwester Szymczak
archiwum
W sobotnim meczu trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi zremisowała z Ursusem Warszawa 0:0.

Pilica Białobrzegi – Ursus Warszawa 0:0
Pilica: Adamczyk – Drabik, Żurawski, Kencel, Niedziela, Michalski, Zawadzki, Winiarski, Bućko (75 Zawistowski), Stawiarz (69 Grober), Rudnicki

To nie było porywające spotkanie zakończyło się bezbramkowym, sprawiedliwym remisem. Przy odrobinie szczęści i lepszej skuteczności to gospodarze mogli pokusić się o wygraną. Przed przerwą groźne strzały na bramkę gości oddawali kolejno Damian Winiarski, Konrad Rudnicki czy Wiktor Bućko jednak dobrze spisywał się golkiper gości. Druga połowa to przewaga gości, którzy dłużej posiadali piłkę, konstruowali akcje ofensywne, jednak wyraźnie brakowało dokładnego wykończenia. Pilica lekko cofnięta wychodziła z groźnymi kontrami, mimo to żadnej z drużyn ostatecznie nie udało przechylić się szali zwycięstwa na swoją korzyść.

W piatek o godz. 18, na stadionie w Radomiu, Pilica zmierzy się w trzecioligowych derbach regionu z miejscową Bronią.