IV liga i klasa okręgowa zagrają w weekend 10-11 kwietnia

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Być może Pilica z Oskarem zagra już w weekend
Być może Pilica z Oskarem zagra już w weekend Sylwester Szymczak
Jeśli obostrzenia rządowe związane ze sportem amatorskim, nie zostaną zaostrzone, to w najbliższy weekend odbędą się mecze w czwartej lidze i Tymex Lidze Okręgowej.

W Mazowieckim Związku Piłki Nożnej odbyła się wideokonferencja z udziałem przedstawicieli 42 klubów czwartoligowych z Mazowsza. Z naszych informacji wynika, że aż 39 klubów zadeklarowało chęć gry już w najbliższy weekend.

Wiele wskazuje na to, że radomska „okręgowka” też wróci do gry. W ubiegłym tygodniu jeszcze przed świętami, wszystkie 18 klubów podpisało umowy stypendialne ze swoimi zawodnikami, a także podjęło stosowne uchwały, aby zespoły mogły trenować i rozgrywać mecze. W najbliższych dniach Komisja Gier radomskiej delegatury Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej podejmie prawdopodobnie decyzję o rozegraniu najbliższej kolejki zgodnie z terminarzem, o czym głosi juz komunikat na stronie rozpn.pl.

- Nie widzę inne możliwości. Drużyny mogą grać, chyba, że po 9 kwietnia rząd ogłosi kolejne, jeszcze bardziej restrykcyjne obostrzenia i rozgrywanie meczów nie będzie możliwe - tłumaczy Sławomir Pietrzyk, prezes Radomskiego OZPN.

Kibice muszą sięgnąć do kieszeni

Wideo

Dodaj ogłoszenie