IV liga. Klęska Zamłynia Radom, porażka Energii Kozienice

Sylwester Szymczak
Zamłynie Radom doznało kolejnej porażki
Zamłynie Radom doznało kolejnej porażki Sylwester Szymczak
Sobota nie była łaskawa dla naszych dwóch czwartoligowców. Zarówno Zamłynie Radom jak i Enea Energa Kozienice przegrały zasłużenie swoje mecze.

Podlasie Sokołów Podlasku - Zamłynie ZA Kombud SA Radom 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Cezary Mitas 15, 2:0 Mitas 35, 3:0 Mitas 38, 4:0 Marcin Siedlecki 47; 5:0 Mitas 59; 6:0 Łukasz Skwarek 69.
Wynik mówi sam za sobie. Zamłynie przetrzebione kontuzjami, doznało kolejnej klęski i spadło na przedostatnie miejsce w tabeli. W pięciu ostatnich meczach radomska drużyna zdobyła jedną bramkę i straciła ich aż 22.

Mszczonowianka Mszczonów - Energia Enea Kozienice 3:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Patryk Kubicki 8, 2:0 Patryk Kubicki 33, 3:0 Michał Janik 42 z karnego, 3:1 Michał Kucharczyk 53.
Energia: Majos - Janiszewski, Wołczyński, Książek (64 Wroński), Czerwiński, Kucharczyk, Wasilewski (46 Kołodziejczyk), Nowak (69 Majer), Więcek (76 Korzeń), Piasek (86 Orzechowski), Nowosadko (62 Dębowski).
Mszczonowianka zagrała bardzo dobra pierwszą połowę i nie pozwoliła kozieniczanom na zbyt wiele. Po przerwie Michał Kucharczyk dał sygnał do odrabiania strat, ale miejscowi tego dnia byli zespołem lepszym.