IV liga. Niedzielne wyniki. Pilica Białobrzegi wygrała w Pruszkowie

szsZaktualizowano
Bartosz Zawadzki, zawodnik Pilicy
Bartosz Zawadzki, zawodnik Pilicy archiwum
Piłkarze czwartoligowej Pilicy Białobrzegi wygrali w Pruszkowie z rezerwami tamtejszego Znicza. Wysokiej porażki doznała Energia Kozienice, a w derbach regionu Oskar Przysucha zremisował z rezerwami Radomiaka Radom.

Znicz Pruszków - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:1)
Bramki: Jaworski 7, Białecki 70,
Pilica: Adamczyk - Białecki (70 B. Janiszewski), Jaworski, Janowski, Kencel (84 W. Adamczyk), Rawski, Zawadzki (72 Janik), Stanisławski (65 Michalski), Stróżka (85 Król), Kucharczyk, Skałbania (83 T. Janiszewski),

- Znicz miał kilku zawodników z pierwszej, drugoligowej kadry i nie było nam łatwo. Szybko zdobyliśmy bramkę i szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie, bo grałoby się łatwiej. Dopiero w 70 minucie Rafał Białecki podwyższył rezultat - relacjonuje trener Pilicy, Bolesław Strzemiński.

Trzeba dodać, że gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę. najpierw w 43 minucie boisko opuścił Karol Podliński, a w 70 Karol Jóźwiak.

Energia Kozienice - Piaseczno 1:4 (0:3)
Bramki: Ciupiński 50 - Obłuski 4, 18, 45, Doliński 56
Energia: Baranowski - Wasilewski, Kędra, Wójcik, Grot, Kołodziejczyk, Szary, Bogacz, Sobolewski, Osiak, Ciupiński
Katem kozienickiej drużyny okazał się Zbigniew Obłuski. Były piłkarz Pilicy i Broni Radom, trzykrotnie przed przerwą strzelał do siatki miejscowych.

Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 3:3 (1:2)
Bramki: Kołtunowicz 7, 57, Moskwa 48 - Mikita 19, Winsztal 39, Kucharski 73
Radomiak II: Bielikow - Wiatrak, Zając, Kucharski, Luz, Filipowicz, Mikita, Nowakowski, Pietroń, Winsztal, Sokół
Radomiak pojechał na mecz w bardzo mocnym składzie, z kilkoma zawodnikami z pierwszej kadry.

W innych meczach:

Wilga Garwolin - Mazur Karczew 2:1 (2:1), Paszkowski 21, Kozikowski 36 - Trzaskowski 43.

Pogoń Grodzisk - Sparta Jazgarzew 2:0 (1:0), samobójcza 12, Grabowski 62 .

Błonianka Błonie - Mszczonowianka 3:0 (2:0), Stencel 5, Włodarczyk 35, Kępka 80.

Orzeł Unin - KS Raszyn 0:1

Kolejne wyniki wkrótce na bieżąco na naszym portalu

polecane: Flesz: otyłość zabija Polaków, problem rośnie i dotyczy nastolatków

Materiał oryginalny: IV liga. Niedzielne wyniki. Pilica Białobrzegi wygrała w Pruszkowie - Echo Dnia Radomskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.