IV liga. Oskar Przysucha rozbił u siebie MKS Piaseczno w ostatnim domowym meczu w tym roku

Marcin Ziółkowski
Piłkarze Oskara Przysucha pokonali na własnym boisku MKS Piaseczno aż 4:1.
Piłkarze Oskara Przysucha pokonali na własnym boisku MKS Piaseczno aż 4:1. Facebook Oskar Przysucha
forBET IV liga mazowiecka. W sobotę 12 listopada Oskar Przysucha pokonał na własnym stadionie MKS Piaseczno 4:1 (1:1) w meczu 16. Kolejki IV ligi. Dla przysuskich piłkarzy był to ostatni mecz w tym roku przed własną publicznością.

Oskar Przysucha – MKS Piaseczno 4:1 (1:1)

Bramki: Karwowski 28, Nogaj 62, Czarnota 76, Bogołębski 90 – Nalej 45

Oskar:
Wieczorek - Bojanowicz, Moskwa, Embalo, Kornacki - Grzesiński, Czarnota, Dorożyński (46'Imiołek), Bogołębski (90'+1 Obuch), Nogaj (90'+2 Pawełek) - Karwowski (82' Miturski).

W dniach 11-12 listopada rozegrano przedostatnią tegoroczną kolejkę w forBET IV lidze mazowieckiej. Zawodnicy Oskara Przysucha zmierzyli się w niej na własnym stadionie z piątym w tabeli MKS-em Piaseczno. Strzelanie rozpoczęli gospodarze w 28 minucie spotkania. Strzelcem gola był Karol Karwowski. Goście wyrównali tuż przed przerwą, w 45 minucie za sprawą Michała Naleja. Pierwsza część spotkania zakończyła się tym samym remisem 1:1. W 55 minucie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości. Do piłki podszedł strzelec jedynego gola dla piasecznian Michał Nalej, jednak futbolówka po jego strzale poszybowała nad bramką. W 62 minucie Oskar wyszedł na prowadzenie, a strzelcem gola był Przemysław Nogaj. W 76 minucie było już 3-1 dla piłkarzy z Przysuchy. Tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Czarnota. Wynik spotkania na 4:1 ustalił w 90 minucie spotkania Tomasz Bogołębski. Dzięki wygranej Oskar Przysucha awansował na jedenaste miejsce w tabeli. Ostatnie spotkanie w tym roku przysuszanie zagrają w sobotę 19 listopada na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów.