IV liga. W derbach regionu, Mazowsze Grójec zremisowało z Zamłyniem Radom

Sylwester Szymczak
W niedzielę w Grójcu w meczu czwartej ligi, Mazowsze Grójec podejmowało Zamłynie Radom. Już na początku meczu wpadło dwa gole. Mecz zakończył się remisem.

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 3:3 (3:1)

Bramki: Napora 10, 21, K. Prasek 41 - Kubica 6, Nowocień 71, Pacyna 78

Mazowsze: Młodziński - Wilczyński, Trojanowski, Prasek, Lisiecki, Ostrowski, Czerepok, Napora, Kołosowski, Iwanowski, Alistair
Zamłynie: Prasek - Szary, Moskwa, Woźniak, Nowocień, Nowosielski, Kubica, Grygiel, Zaręba, Oparcik, Barzyński.
Lepiej to spotkanie zaczęli goście, którzy szybko objęli prowadzenie. Odpowiedź Mazowsza była błyskawiczna. Mikołaj Napora zdobył dla miejscowych dwa gole w ciągu zaledwie 10 minut. Tuż przed przerwą Karol Prasek podwyższył wynik dla gospodarzy.
Zamłynie nie poddało się i po przerwie dążyło do odrabiania strat. W 71 minucie strzelił kontaktową bramkę. Zespół poszedł za ciosem i w 78 minucie ponownie był remis. W zamieszaniu w polu karnym przytomnie zachował się Pacyna i było 3:3. Mimo prób z obu stron, wynik już się nie zmienił.