IV liga. W derbach regionu Warka wygrała z Zamłyniem Radom. Porażki Prochu Pionki i Mazowsza Grójec

Sylwester Szymczak
archiwum
W czwartoligowych derbach regionu radomskiego, Klub Sportowy Warka pokonał Zamłynie Radom. Bez punktów w tej kolejce Proch Pionki i Mazowsze Grójec. Niestety sytuacja trzech naszych drużyn jest bardzo trudna.

KS Warka - Zamłynie ZA Kombud S.A Radom 4:1 (3:0)
Bramki: Sobczak 21, Knajdrowski 42, Zieliński 45, Witkowski 83 - Kubica 52
Warka: Lutsardo - Głogowski, Makuch, Madej (46 Malinowski, 60 Witkowski), Lenarczyk, Stefański, Szkopiński, Bylak, Sobczak, Zieliński, Knajdrowski (80 Krupa).
Warka mimo osłabionej kadry była bardzo zdeterminowana. Musiała wygrać ten mecz i już do przerwy prowadziła 3:0. Po przerwie radomianie odpowiedzieli jedną bramką, ale wygrana miejscowych nie była zagrożona.

Proch Pionki - Pogoń II Siedlce 2:3
Bramki: Kapusta 53, B. Janiszewski 85 - Rymek 44, Dmowski 74, Leszczuk 79
Proch: Pajączek - Janiszewski, Więcek, Drab (46 Tata Nsah), Denkiewicz, Skałbania, Kozakiewicz, Wnuk, Szczepański, Leśnowolski, Kapusta.
Proch walczył, ale przegrał bardzo ważny mecz. Drużyna jest na 12 miejscu, do bezpiecznej strefy traci dwa punkty i w ostatniej kolejce zagra z tygrysem Huta Mińska, który też jest zagrożony spadkiem.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Mazowsze Grójec 4:1 (1:0)
Bramka: Napora 80 dla Mazowsza
Mazowsze: Świątek – Gałka, Trojanowski, Złoch (65. Kasprzyk), Prasek (70. Dubel), Lisiecki, Napora (85. Poczek), Kołosowski (80. Czerepok), Wilczyński (67. Derewicz), Iwanowski, Alistair (73. Gołąbek)
Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Mazowsza. Grójczanie mieli swoje dobre okazje, ale po straconym golu jakby powietrze zeszło z drużyny, bo po zmianie stron na boisku rządziła już tylko Mazovia.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani