IV liga. Zamłynie Radom wygrało z Tygrysem Huta Mińska (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Zamłynie - Tygrys. W środku Mateusz Midziołek
Fragment meczu Zamłynie - Tygrys. W środku Mateusz Midziołek Sylwester Szymczak
W niedzielnym meczu czwartej ligi, Zamłynie ZA Kombud S.A pokonało Tygrysa Huta Mińska.

Zamłynie ZA Kombud S.A Radom - Tygrys Huta Mińska 2:1
Bramka: Szary 30, Oskar Bawor 57 - Żurawski 43
Zamłynie: Prasek -Szary, Moskwa, Woźniak (54 Barzyński), Nowocień, Kubica, Grygiel, Lech, Oparcik, Midziołek, Szubiński (54 Bawor).

Już po 5 min powinno być 2:0 dla Zamłynia. Najpierw Kamil Oparcik groźnie strzelał, a za moment głową minimalnie obok słupka uderzał Patryk Szubiński. z kolei w 19 minucie z bliska główkował Piotr Grygiel, ale bramkarz odbił piłkę. Zamłynie miało bardzo dużą przewagę.
W 30 minucie po rzucie rożnym Łukasz Szary będąc tyłem od bramki sprytnie się odwrócił i uderzył po ziemi. Nie było to mocne uderzenie, ale bramkarz puścił łatwą piłkę.
Kiedy wydawało się, że goście nie są w stanie zagrozić bramce Praska, to tuz przed przerwą zdołali wyrównać.
W 57 minucie wpadła nietypowa bramka dla Zamłynia. Po rozegraniu rzutu wolnego piłkę dostał na 30 metrze Oskar Bawor i ładnym strzałem przelobował bramkarza.
Radomianie mogli zapewnić sobie dużo wcześniej wygraną, ale przez brak skuteczności musieli do końca spotkania drżeć o wynik, bo goście nie odpuszczali.