IV liga. Zamłynie Radom wysoko przegrało w Raszynie

Zamłynie przegrało w Raszynie
Zamłynie przegrało w Raszynie Sylwester Szymczak
W meczu czwartej ligi, KS Raszyn wysoko pokonał Zamłynie Radom.

KS Raszyn - Zamłynie ZA Kombud S.A Radom 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 samobójcza 6, 2:0 Dawid Makuch 10, 3:0 Makuch 30, 4:0 Karol Bienias 59, 5:0 Jakub Miałkowski 75, 6:0 Karol Bienias 90+1

Zamłynie nie było faworytem w tym meczu, ale radomski zespół fatalnie rozpoczął to spotkania. Jakby drużyna nie wyszła z atobusu, bo najpierw w 6 minucie padł "samobój", a za chwilę Dawid Makuch podwyższył rezultat. Kiedy przegrywa się po 10 minutach 0:2, ciężko się podnieść. Radomianie walczyli, ale każdy błąd w defensywie skutkował stratą kolejnych bramek. O punkty drużyna musi walczyć w następnych spotkaniach.