IV liga. Zmiany kadrowe w ekipie Mazowsza Grójec

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Szymon Kołosowski zawodnikiem Mazowsza
Szymon Kołosowski zawodnikiem Mazowsza archiwum klubu Mazowszegrojec.pl
W czwartoligowej drużynie Mazowsza Grójec zakontraktowano trzech nowych zawodników. W sobotę prawdopodobnie w pierwszym meczu grójeczanie zmierzą się z Prochem Pionki.

Jak informuje oficjalna strona grójeckiego klubu, do zespołu dołączyli Szymon Kołosowski, Szymon Iwanowski, Filip Dubel.
Szymon Kołosowski to 22-letni nominalny lewy obrońca z inklinacjami ofensywnymi. Wychowanek SEMP Ursynów reprezentował barwy Ursusa Warszawa oraz KS Łomianki. Ostatnie półtora sezonu spędził w KS Raszyn, gdzie jesienią zanotował 15 występów w czwartej lidze. Zimą trenował z trzecioligową Bronią Radom, ale ostatecznie nie załapał się do tej ekipy.

Szymon Iwanowski reprezentował ostatnio barwy GKS Królewskich Jedlnia (radomska liga okręgowa), gdzie był wyróżniającym się środkowym obrońcą.

Z kolei Filip Dubel to napastnik z rocznika 2004. Wcześniej występował w UKS Varsovii Warszawa.

Do kadry pierwszego zespołu włączony został też ofensywnie usposobiony Wiktor Kacprzak (rocznik 2005), który dotychczas występował w drużynie juniorów.

Wcześniej klub porozumiał się z napastnikiem Mikołajem Naporą (Olimpia Zambrów) oraz bramkarzem Janem Świątkiem (KS Paradyż).

Z grójeckim klubem zimą rozstali się natomiast obrońca Stefan Trawiński, pomocnicy Tomasz Żebrowski, Artur Dębiec i Jacek Kowalski.

Lech Poznań zmienia trenera: Skorża za Żurawia

Wideo

Dodaj ogłoszenie