IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego – już dziś! ( transmisja LIVE)

Akcja specjalna ODI 2022

Wideo

Udostępnij:
Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wśród uczestników są m.in. nauczyciele, pracownicy uczelni, osoby pracujące z młodzieżą, przedstawiciele stowarzyszeń, fundacji, instytucji kultury oraz praktycy zajmujący się kształceniem dorosłych.

– Erasmus+ w pandemii nie stracił impetu. Technologia pozwoliła nam błyskawicznie przystosować się do nowej rzeczywistości i dalej realizować misję, tyle że częściej w formule online. To był wymagający test, ale zaliczyliśmy go w dobrym stylu – mówił na otwarcie Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego 2021 dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Uczestnicy tegorocznego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów.

Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne.

Materiał oryginalny: IX edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego – już dziś! ( transmisja LIVE) - Polska Times

Dodaj ogłoszenie