Jak idzie uzdrawianie szpitala w Kozienicach? W środę...

  Jak idzie uzdrawianie szpitala w Kozienicach? W środę posiedzenie komisji zdrowia

  Kamil Zapora

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Jak idzie uzdrawianie szpitala w Kozienicach? W środę posiedzenie komisji zdrowia

  ©Kozienice24

  W środę 13 lutego o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kozienicach odbędzie się posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych. W jego trakcie dowiemy się m.in. na jakim etapie jest realizacja Programu Naprawczego z września 2017 roku.
  Jak idzie uzdrawianie szpitala w Kozienicach? W środę posiedzenie komisji zdrowia

  ©Kozienice24

  30 stycznia odbyła się sesja nadzwyczajna rady powiatu kozienickiego zwołana na wniosek siedmiorga radnych. W jej czasie odbyła się dyskusja nad możliwością podjęcia działań ratujących szpital - alternatywnych do pomysłu dzierżawy. Ponadto zostały rozpatrzone uchwały dotyczące podjęcia natychmiastowych kroków w kierunku poprawy sytuacji szpitala w ramach kompetencji starostwa powiatowego. Cztery z nich uaktualniały Program Naprawczy SP ZZOZ w Kozienicach przyjęty przez radnych we wrześniu 2017 roku. Z przyczyn formalnych zostały one skierowane do rozpatrzenia przez komisje stałe rady powiatu.

  Już w najbliższą środę ma być omówiony i przyjęty projekt jednej uchwały w sprawie aktualizacji Programu Naprawczego. Poznamy także treść tego projektu z podaniem niezbędnych środków i terminów realizacji poszczególnych elementów programu.

  Ponadto dyrektor szpitala przedstawi informację o zrealizowanych elementach dotychczasowego Programu Naprawczego i przyczynach niezrealizowania pozostałych elementów. Jarosław Pawlik przedstawi także aktualny stan zatrudnieniu personelu niemedycznego w poszczególnych oddziałach i komórkach organizacyjnych szpitala z uzasadnieniem celowości i konieczności ich utrzymania. Poznamy również przybliżony wynik finansowym i realizację kontraktu za styczeń tego roku.

  Oprócz tego w czasie posiedzenia ma zostać przedłożony i przyjęty uzupełniony plan pracy Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych na 2019 rok.


  Effect i Boyfriend zagrali w Explosion! Zobacz zdjęcia!  Alan z Warsaw Shore na imprezie w Explosion. Zobacz zdjęcia!

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Flesz - Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Warto zobaczyć

  Diety