Janiszewski i Janek najlepsi w pierwszym turnieju Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów

Martin Nowak
Karol Janek i Mariusz Janiszewski wygrali pierwszy tegoroczny turniej Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów. MOSiR
Mariusz Janiszewski i Karol Janek triumfowali w pierwszym turnieju Grand Prix Radomia w Siatkówce Plażowej Amatorów w 2017 roku organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Radomiu.

Do rywalizacji na boiskach na Borkach przystąpiło 12 par. Ubiegłoroczni zwycięzcy cyklu, Mariusz Janiszewski i Karol Janek, zanotowali komplet zwycięstw w trakcie turnieju i pierwszą wygraną w cyklu na swoim koncie w tym roku. W finale pokonali Michała Berenta i Karola Ślażyńskiego 2:1. Na najniższym stopniu podium stanęli Andrzej Wojcieszak i Karol Jaworski, którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Daniela Dasiewicza i Pawła Szreka 2:0.

Kolejne turnieje Grand Prix Radomia w siatkówce plażowej amatorów zostaną rozegrane 22 lipca, 12 sierpnia oraz 26 sierpnia. Początek zmagań w każdym turnieju o godzinie 9.

Ranking indywidualny po pierwszym turnieju: 1. Karol Janek 100 pkt., Mariusz Janiszewski 100, 3. Michał Berent 80, Karol Ślażyński 80, 5. Andrzej Wojcieszak 60, Karol Jaworski 60, 7. Daniel Dasiewicz 50, Paweł Szrek 50, 9. Konrad Jaworski 40, Paweł Przybylski 40, Michał Fajdek 40, Rajmund Woźniak 40, 13. Michal Bank 20, Cezary Kunowski 20, Dawid Michalski 20, Mateusz Stefanowski 20.