Jeździli kradzionym nissanem, aż zabrakło im paliwa. Auto...

  Jeździli kradzionym nissanem, aż zabrakło im paliwa. Auto trafiło na złom

  /pok/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  ilustracja

  ilustracja

  Radomscy policjanci zatrzymali 3 mężczyzn, którzy ukradli samochód, a później posługując się fałszywą umową sprzedali go na skupie złomu. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.
  ilustracja

  ilustracja

  Przed kilkoma dniami z terenu prywatnej posesji przy ulicy Piotrkowskiej w Radomiu ukradziono nissana z kluczykami i wszystkimi dokumentami auta w środku. Wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z radomskiej komendy.

  - W poniedziałek policjanci zatrzymali 3 mężczyzn w wieku 21 i 26 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni ukradli pojazd robiąc sobie nim przejażdżkę do momentu, aż zabrakło paliwa.
  Następnie po sfałszowaniu umowy kupna sprzedaży tego pojazdu, sprzedali go w jednym ze skupów złomu w powiecie szydłowieckim. Policjanci doprowadzili mężczyzn do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Odpowiedzą za kradzież, oszustwo, niszczenie i podrabianie dokumentów. Jeden z nich będzie odpowiadał w warunkach recydywy - informowała Justyna Leszczyńska z zespołu do spraw komunikacji społecznej radomskiej policji.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ