Kandydaci do Rady Gminy Jedlnia-Letnisko w wyborach...

    Kandydaci do Rady Gminy Jedlnia-Letnisko w wyborach samorządowych 2014

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Radomskie

    Głosujemy w 15 okręgach.
    Okręg 1
    Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Andersena, Cicha, Ciemna, Jasna, Kopernika, Księdza Jana Dzierżona, Leśna, Malinowa, Mickiewicza, Piaskowa, Plażowa, Podgórna, Radomska od nr 53 do nr 125a, Równa, Słoneczna, Staroradomska od nr 1 do nr 41 i nr 50, Sucha, Widok, Wspólna, Zielona, Żwirowa.

    Magdalena Izabela Mroczek- Komitet Wyborczy PSL
    Mariusz Czech- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Sebastian Sochaj- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Robert Piotr Gałęzia- KWW Czas na Zmiany
    Krzysztof Teodor Piątkowski- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Mieczysław Stanisław Kaim- KWW Razem dla Gminy

    Okręg2
    Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Chopina, Kolonka, Kościuszki, Ks.
    Władysława Korpikiewicza, Lelewela, Matejki, Nadrzeczna, Niecała, 1-go Maja, 15-go Grudnia, Piłsudskiego, Plac Piłsudskiego, Płużańskiego, Radomska od nr 1 do nr 52B, Sawickiej, Wojciechowskiego, Zachodnia, Żeromskiego, Żerańskiego.


    Krzysztof Łepecki- Komitet Wyborczy PSL
    Krzysztof Stanisław Gospodarczyk- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Dominik Stanisław Surma- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Radosław Wdowski- KWW Czas na Zmiany
    Monika Ciupińska- KWW Razem dla Gminy

    Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Bliźniacza, Cmentarna, Dolna, Jana Głębockiego, Górna, Krótka, Letniskowa, Łąkowa, Mała, Nowa, Partyzantów, Plac Wolności, Polna, Reymonta, Słupicka, Sosnowa, Sporna, 1000 Lecia.

    Maria Hanna Zając- Komitet Wyborczy PSL
    Marek Duliasz- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Agata Magdalena Jaworska- KWW "Twój Wybór Twoja Gmina"
    Agata Michalina Sochaczewska- KWW Czas na Zmiany
    Marek Grabowski- KWW Forum Samorządowe
    Franciszek Kościelniak- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Jan Karol Krakowiak- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 4
    Sołectwo Jedlnia - Letnisko ulice: Aleksandrowska, Asnyka, Bracka, Brzozowa, Czarneckiego, Grunwaldzka, Jana Pawła, Kilińskiego, Kolejowa od nr 1 do nr 42, Kwiatowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Piastowska, Prusa, Różana, Sobieskiego, Spokojna, Staroogrodowa, Średnia, Szmaragdowa, Tartaczna, Traugutta, Wąska, Wiśniowa, Wjazdowa, Zgodna, Żytnia.


    Longin Hubert Adamski- KKW SLD Lewica Razem
    Robert Malarczyk- Komitet Wyborczy PSL
    Rafał Wasiak- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Paweł Kończyk- KWW Czas na Zmiany
    Monika Barbara Dąbrowska- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 5
    Sołectwa: Wrzosów, Jedlnia - Letnisko ulice: Fabryczna, Kolejowa od nr 43 do nr 89, Konopnickiej, Lipowa, Moniuszki, Narutowicza, Piotrowicka, Południowa, Sienkiewicza, Słowackiego, Staroradomska od nr 45A do nr 78, Stawowa, Zacisze.


    Marek Bogdan Scencelewicz- Komitet Wyborczy PSL
    Beata Maria Wieczerzyńska- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Sławomir Mirosław Jankowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jadwiga Anna Drózd- KWW Czas na Zmiany
    Ewa Urszula Małek- KWW Razem dla Gminy

    Okręg6
    Sołectwa: Aleksandrów, Słupica.


    Zbigniew Marian Warchoł- Komitet Wyborczy PSL
    Elżbieta Maria Wosztyl- KWW Czas na Zmiany
    Beata Dorota Bartkiewicz- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 7
    Sołectwa: Piotrowice, Gzowice, Gzowice - Folwark, Gzowice - Kolonia.


    Barbara Karolina Jemioł- Komitet Wyborczy PSL
    Antoni Marian Kucharski- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Robert Borkowski- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Zbigniew Jerzy Spasiński- KWW CZAS NA ZMIANY
    Stanisław Stefan Gołąbek- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Renata Katarzyna Kazirodek- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 8
    Sołectwa: Cudnów, Maryno.


    Beata Wioletta Tomaszewska- Komitet Wyborczy PSL
    Stanisław Stachula- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Justyna Zawadzka- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Aneta Jaworska- KWW Czas na Zmiany
    Wojciech Stanisław Rdzanek- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Katarzyna Justyna Baran- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 9
    Sołectwo Rajec Poduchowny.


    Arkadiusz Gołąbek- Komitet Wyborczy PSL
    Lech Marian Zgutka- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Robert Rafał Kolasa- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Małgorzata Mąkosa- KWW Czas na Zmiany
    Justyna Cierpisz- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Renata Solecka- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 10
    Sołectwa: Antoniówka, Siczki.


    Grzegorz Szydło- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Tadeusz Stanisław Kuropieska- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Kamil Józef Kaliński- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Michał Tomasz Wyrzykowski- KWW MICHAŁ WYRZYKOWSKI
    Bożena Grad- KWW Razem dla Gminy

    Józef Lipka- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Grzegorz Paweł Sobol- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Sylwia Beata Moskwa- KWW Czas na Zmiany
    Anna Iwona Stysiek- KWW do Rady Gminy
    Karol Wiesław Rzeszowski- KWW Nasze Groszowice
    Mirosław Stachowicz- KWW Razem dla Gminy
    Karolina Wosztyl- KWW Waldemara Lewandowskiego

    Sołectwo Groszowice od nr 1 do nr 306 i od nr 391 do nr 433.

    Okręg 11
    Sołectwa: Sadków, Sadków Górki


    Monika Maria Podsiadła- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Zbigniew Ćwiklak- KW Prawica
    Artur Michał Spasiński- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Anna Leśnowolska- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Krzysztof Karcz- KWW Razem dla Gminy
    Waldemar Lewandowski- KWW WALDEMARA LEWANDOWSKIEGO


    Okręg 13
    Sołectwa: Dawidów, Myśliszewice, Groszowice od nr 307 do nr 390.


    Sławomir Grzegorz Grabowski- Komitet Wyborczy PSL
    Konrad Podkowa- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Wojciech Mazur- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Renata Justyna Pasek- KWW Czas na Zmiany
    Marek Wydra- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 14
    Sołectwo Rajec Szlachecki do nr 1 do nr 159.


    Wiesław Marian Wąsik- Komitet Wyborczy PSL
    Agnieszka Cieślak- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Łukasz Mierzejewski- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Piotr Zbigniew Mąkosa- KWW Czas na Zmiany
    Sławomir Nadolski- KWW Gmina Jedlnia-Letnisko
    Piotr Andrzej Piaseczny- KWW Razem dla Gminy

    Okręg 15
    Sołectwa: Lasowice, Natolin, Rajec Szlachecki od nr 160 do nr 185A.


    Dariusz Bogatek- KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
    Elżbieta Bińkowska- KW Prawo i Sprawiedliwość
    Jerzy Zbigniew Szczęsny- KWW Czas na Zmiany
    Grażyna Jakubiak- KWW Razem dla Gminy

    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy:

    Wideo