Kibice zapełnili stadion, ale...większość wyszła w 70 minucie. Byliście na meczu Radomiak - Zagłębie Lubin? Znajdźcie się na zdjęciach

Włodzimierz Łyżwa
Kibice zapełnili stadion i większość pozostała tam do 70 minuty. Zobacz trybuny z meczu Radomia - Zagłębie Włodzimierz Łyżwa
W 32 kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy, Radomiak Radom w piątek 6 maja na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 grał mecz z zagrożonym spadkiem do Fortuna pierwszej ligi Zagłębiem Lubin. Zakończyło się porażką 1:6 - jedną z największych kompromitacji w historii klubu. Zobaczcie zdjęcia z widowni.

Dla nowego trenera Radomiaka Mariusza Lewandowskiego mecz z Zagłębiem był wyjątkowy z kilku powodów. To tam zaczynał zarówno karierę piłkarską, jak i trenerską. - Nie będzie z tego względu żadnej taryfy ulgowej - mówił przed meczem Mariusz Lewandowski.

Jak się okazało totalnie się totalnie się mylił - zaliczył chyba największą kompromitację w karierze trenera, przegrał 1:6.
Zobaczcie relację z meczu

Zobaczcie galerię zdjęć z trybun

W 70 minucie zaczęli wychodzić ze stadionu, nie oglądali meczu do końcowego gwizdka sędziego. Trybuny od parku Planty, na których znajdują się najzagorzalsi kibice Zielonych, szybko opustoszały.