Klasa A, gr. II (WYNIKI): Niecodzienna sytuacja w Ruszcovii Borkowice (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Za nami 10 kolejka w Campeon.pl Klasie A. W grupie II doszło do dziwnej sytuacji. Ruszcovia przegrywając 0:5, nie wyszła na boisko po przerwie bo została zdekompletowana.

Orzeł Gielniów - MKS Wyśmierzyce 5:2

Ruszcovia Borkowice - SKS Potworów 0:5 - mecz trwał 45 min
Do niespotykanej sytuacji doszło w tym meczu. Został on zakończony po 45 minutach. Przy wyniku 0:5 dla SKS Potworów. Po dwóch czerwonych otrzymanych przez Pawła Kapustę i Daniela Koniecznego po przerwie trzech zawodników zgłasza kontuzje które uniemożliwiają kontynuowanie gry. W 30 minucie z kontuzją zszedł inny zawodnik. Ruszcovia nie miała siedmiu zawodników do gry, wobec tego sędzia główny zawodów zakończył zawody utrzymując wynik po pierwszej połowie.

Chojniak Wieniawa - Wulkan Zakrzew 2:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof Porczek 2
Chojniak: Kapka - Pełka, Kokosza, Wiraszka, Czyżykowski, Porczek, Janik, P. Siwek, Kamiński, Sadownik, Sapieja
oraz K.Siwek, Ł.Siwek, Gajos, Różalski, Strzelecki, Swęda

Kraska Jasieniec - GKS Chynów 5:0 (1:0),
Bramki: Daniel Nojek 2, Jakub Baduła, Cezary Słocki, Radek Walczak.
(wyżej zdjęcia z tego meczu)

Blask Odrzywół - KS Błotnica Stara 3:2 (0:2)
Bramki: Grochala 2, Rychta dla Blasku
Blask przegrywał w tym meczu już 0:2, ale zaciekle walczył do końca.

GPSZ Głuchów - Sokół Przytyk 2:4
Bramki: Balcer, Wójcik dla Głuchów.
Mimo, że gospodarze od 10 minuty grali z przewagą (czerwona kartka dla bramkarz Sokoła), to jednak nie potrafili z tego skorzystać i przegrali mecz.

Powała Taczów - KS Lesznowola 4:0

Sadownik Błędów - Legion Głowaczów 1:3 , Jopek 2, Mackiewicz dla Legionu