Klasa okręgowa. Dramatyczny mecz w Szydłowcu. Zodiak Sucha pokonał 4:3 Szydłowiankę (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
84 minuta meczu, Szydłowianka - Zodiak. Dawid Skrzycki zdobywa bramkę z rzutu karnego. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 18 kolejki, pierwszej z rundy wiosennej klasy okręgowej, Szydłowianka Szydłowiec przegrała 3:4 z Zodiakiem Sucha.

Szydłowianka Szydłowiec - Zodiak Sucha 3:4 (2:1)
Bramki: Kozera 1, Kozicki 8, 90 z karnego - Skrzycki 33 z karnego, 64, 84 z karnego, Kacperski 90+5.
Szydłowianka (skład wyjściowy): Sitek - Lasota, Sobura, Zieliński, Pakholak, Sadza, Glibowski, Pawelec, Rak, Kozera, Kozicki.
Zodiak: Stachowiak - Siek, Gajda (Kacperski), Napiórkowski, Nowak (Cybulski), Gradwicki, Kawecki, Wójcik, Sadzik (Moskwa), Jasiński, Skrzycki.

Szkoda, że taki mecz jaki rozegrano w sobotę w Szydłowcu nie mogli zobaczyć piłkarscy kibice. Emocje od pierwszej do 95 minuty.
Duże brawa należą się zawodnikom zarówno Szydłowianki, jak i Zodiaka. Większe dla piłkarzy z Suchej, bo w dramatycznych okolicznościach wygrali w Szydłowcu.

Zaledwie po 8 minutach już było 2:0 dla podopiecznych trenera Marcina Kośmickiego. Na 3:0, 4:0, 5:0 mogli podwyższyć Bartosz Kozicki, Bartosz Pawelec. W końcówce pierwszej połowy goście po strzale z rzutu karnego zdobyli honorową bramkę i uwierzyli, że można wrócić do Suchej z punktem, lub nawet punktami.

W 64 minucie po strzale Dawida Skrzyckiego już był remis. W 84 minucie za faul w polu karnym na Dawidzie Skrzyckim, bardzo dobrze prowadzący ten mecz sędzia Jarosław Gromek wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i strzelił swojego trzeciego gola w tym meczu.
W trzeciej minucie doliczonego czasu za faul na graczu Szydłowianka, jedenastka dla gospodarzy. Bartosz Kozicki doprowadził do wyrównania. Za moment powinno być 4:3 dla Szydłowianki. Cezary Zieliński z kilku metrów trafił w bramkarza Zodiaka.
Goście przeprowadzili kontrę, po której mieli rzut rożny. Jeden z graczy gości wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Przemysław Kacperski wpakował futbolówkę do siatki, a sędzia Jarosław Gromek zakończył to bardzo emocjonujące i ciekawe spotkanie.

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami