Klasa okręgowa. Polonia Iłża - Radomiak II Radom 1:3 (ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
Z piłką strzelec pierwszego gola dla Radomiaka - Artur Bogusz.
W meczu Tymex Klasy Okręgowej, Polonia Iłża przegrała 1:3 z Radomiakiem II Radom.

Polonia Iłża - Radomiak II Radom 1:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Turczyk 6 - Artur Bogusz 27, Mateusz Grudziński 68, Maciej Świdzikowski 84.
Polonia: Jurczak -Godzisz, Cheda, Kutera, Niewczas (75 Kaczmarczyk), Kopciał, Gryczka, Wojtyniak, Prokopczyk, Skuza, Turczyk.
Radomiak II: Kochalski - Grotek (46 Markiewicz), Świdzikowski, Bodzioch, Grudziński - Pankowski (60 Czajkowski), Cele, Nowakowski, Rhuan, Bogusz, Snopczyński.

Aż dziewięciu piłkarzy z szerokiej kadry Radomiaka zagrało w sobotę w rezerwach radomskiego zespołu w meczu klasy okręgowej z Polonią w Iłży.

Początek meczu to fajna akcja podopiecznych trenera Piotra Wątorskiego i Tomasz Turczyk z dziesięciu metrów pokonał Mateusza Kochalskiego. Radomiak opanował sytuacje na boisku. Wyrównanie padło w 27 minucie. Mateusz Grudziński dograł piłkę w pole karne, gdzie strzałem głową Artur Bogusz pokonał Adriana Jurczaka.
Na drugiego gola dla Radomiaka czekaliśmy do 68 minuty, kiedy strzału Mateusza Bodziocha nie opanował bramkarz Polonii, a dobitka Mateusza Grudzińskiego już była celna. W 84 minucie z kilku metrów bramkarza Polonii pokonał kapitan Maciej Świdzikowski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0