Kolejne dwa złote medale Pauliny Nogaj na mistrzostwach Polski juniorów!

/MN/
Zawodniczka Wodnika Radom dzisiaj sięgnęła po dwa kolejne złote medale na mistrzostwach Polski juniorów. Tym razem na dystansie 50 metrów stylem motylkowym i 200 metrów stylem zmiennym. archiwum
Świetny występ zawodniczki Wodnika Radom! Paulina Nogaj zdobyła dwa kolejne złote medal na Letnich Mistrzostwa Polski Juniorów w pływaniu, które odbywają się w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W środę Paulina Nogaj stanęła na najwyższym stopniu podium na dystansie 100 metrów stylem motylkowym.

Dzisiaj powtórzyła ten sukces dwukrotnie.

Najpierw na dystansie dwukrotnie krótszym, w porannej sesji wygrała eliminacje, a następnie w popołudniowym finale nie dała szans rywalkom wygrywając z czasem 27.16. Druga na mecie Nikola Petryka straciła do zwyciężczyni prawie sekundę.

Tego samego dnia Paulina Nogaj wystartowała na dystansie 200 metrów stylem zmiennym. Tutaj również była bezkonkurencyjna i wygrała z czasem 2:19.15. Wcześniej zwyciężyła również w eliminacjach na tym dystansie.