Kolejne medale radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Polski seniorów

Sylwester Szymczak
Patryk Kozłowski, Mateusz Kaczor
Patryk Kozłowski, Mateusz Kaczor archiwum klubu
Z Poznania napłynęły do nas kolejne bardzo dobre informacje. RLTL Optima Radom ma juz siedem medali mistrzostw Polski seniorów.

RLTL Optima Radom ma siedem medali, trzy srebrne i cztery brązowe. W piątek brązowe krążki wywalczyli Dawid Krzemiński w trójskoku i Mateusz Kaczor w biegu na 3000 metrów z przeszkodami.
W sobotę przedstawiciele radomskiego klubu spisali się bardzo dobrze. Sztafeta 4x100 m w składzie Martyna Osińska, Natalia Wosztyl, Alicja Potasznik i Martyna Kotwiła zdobyła brąz. Na finał zmagań, na dystansie 4x400 m, w składzie Izabela Smolińska, Natalia Wosztyl, Alicja Potasznik i Martyna Kotwiła wywalczyła srebrne krążki.
Aneta Rydz w skoku wzwyż osiągnęła 1,82 m co dało jej trzecie miejsce. Patryk Kozłowski zanotował swój najlepszy czas na 5000 metrów. Wynik 14:12.16 dał mu srebrny medal.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0