Koncert gry siatkarek E. Leclerc Moya Radomka. Jeden wygrany mecz dzieli radomianki od brązowego medalu (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W drugim meczu o brązowy medal mistrzostw Polski siatkarek, ŁKS Commercecon Łódź przegrał 2:3 z E. Leclerc Moya Radomka Radom. Stan rywalizacji po dwóch meczach jest 2:0 dla radomskiego zespołu. Gra się do trzech wygranych. Trzeci mecz już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia w Radomiu. Początek meczu o godzinie 14.45.ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero), Strasz (libero) oraz Pacak 0, Kalandzadze 1, Pasznik 0. E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Picussa 3, Bałucka 0, Twardowska 0. MVP meczu:  Bruna Honorio (E.Leclerc Moya Radomka).Co za mecz, co za emocje we wtorkowy wieczór w hali w Łodzi, gdzie tamtejsze siatkarki ŁKS Commercecon podejmowały zespół E.Leclerc Moya Radomka Radom. Radomianki już przegrywały w setach 0:2.Odwróciły losy meczu, wygrały drugiego i trzeciego seta. W piątym decydującym dały popis gry. Prowadziły, 4:0, 6:2, 8:3, 10:4, by wygrać do 9. Radomianki wygrały pierwszy mecz w Radomiu 3:0, we wtorek w Łodzi wygrały 3:2. Do zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski po trzeba już tylko jednej wygranej radomiankom. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU W ŁODZI>>>
W drugim meczu o brązowy medal mistrzostw Polski siatkarek, ŁKS Commercecon Łódź przegrał 2:3 z E. Leclerc Moya Radomka Radom. Stan rywalizacji po dwóch meczach jest 2:0 dla radomskiego zespołu. Gra się do trzech wygranych. Trzeci mecz już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia w Radomiu. Początek meczu o godzinie 14.45.ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero), Strasz (libero) oraz Pacak 0, Kalandzadze 1, Pasznik 0. E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Picussa 3, Bałucka 0, Twardowska 0. MVP meczu: Bruna Honorio (E.Leclerc Moya Radomka).Co za mecz, co za emocje we wtorkowy wieczór w hali w Łodzi, gdzie tamtejsze siatkarki ŁKS Commercecon podejmowały zespół E.Leclerc Moya Radomka Radom. Radomianki już przegrywały w setach 0:2.Odwróciły losy meczu, wygrały drugiego i trzeciego seta. W piątym decydującym dały popis gry. Prowadziły, 4:0, 6:2, 8:3, 10:4, by wygrać do 9. Radomianki wygrały pierwszy mecz w Radomiu 3:0, we wtorek w Łodzi wygrały 3:2. Do zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski po trzeba już tylko jednej wygranej radomiankom. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU W ŁODZI>>> Dziennik Łódzki

ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:3 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 9:15)
ŁKS Commercecon: Bongaerts 3, Zaroślińska-Król 25, Wójcik 10, Lazović 18, Ninković 14, Alagierska 14, Saad (libero), Strasz (libero) oraz Pacak 0, Kalandzadze 1, Pasznik 0.
E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 34, Bjelica 28, Samara 9, Łukasik 8, Moskwa 8, Witkowska (libero) oraz Biała 0, Picussa 3, Bałucka 0, Twardowska 0.
MVP meczu: Bruna Honorio (E.Leclerc Moya Radomka).

Co za mecz, co za emocje we wtorkowy wieczór w hali w Łodzi, gdzie tamtejsze siatkarki ŁKS Commercecon podejmowały zespół E.Leclerc Moya Radomka Radom.
Radomianki już przegrywały w setach 0:2.Odwróciły losy meczu, wygrały drugiego i trzeciego seta. W piątym decydującym dały popis gry. Prowadziły, 4:0, 6:2, 8:3, 10:4, by wygrać do 9.

Radomianki wygrały pierwszy mecz w Radomiu 3:0, we wtorek w Łodzi wygrały 3:2. Do zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski po trzeba już tylko jednej wygranej radomiankom.

Trzeci mecz w sobotę w Radomiu. Początek o godzinie 14.45.