Koncertowa gra Broni Radom w Wołominie (zdjęcia)

/SzS/
Fragment meczu Huragan - Broń
Fragment meczu Huragan - Broń S. Szymczak
Przyzwoita gra przed przerwą i rewelacyjna w drugiej połowie - tak w skrócie można ocenić grę piłkarze Broni w meczu z Huraganem w Wołominie.

HURAGAN WOŁOMIN - BROŃ RADOM 1:3 (1:1), Krystosiak 35 z karnego - Skórnicki 45, Marczak 73, Chrzanowski 82.
Huragan: Łysik - Cieślak, Krystosiak, Meczkowski (80. Mańko), Zakrzewski, Pięcek (63. Wielądek), M. Lewicki, Stańczuk, Herman, Kopeć (68. Kozakiewicz), Kosim.
Broń: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Noheem (87. Bartosiak), Wicik (75. Ankurowski), Sałek, Leśniewski, Chrzanowski (83. Nogaj), Marczak.

Bardzo udany mecz zaliczyli na inauguracje w nowym sezonie, piłkarze trzecioligowej Broni. Pierwsza połowa toczyła się z lekką przewagą Broni, ale to miejscowi stworzyli sobie dwie dobre okazje, po których mogli strzelić bramkę. W 35 minucie w dość dziwnej sytuacji arbiter podyktował dla gospodarzy rzut karny.

- Cieszę się, że zespół nie załamał się stratą gola, podniósł głowę do góry i dążył do odrobienia straty - mówił po meczu Tomasz Dziubiński, trener Broni.

Tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z internwencją spoźnił się golkiper Huraganuu i Mikołaj Skórnicki doprowadził do wyrównania.

Druga połowa w wykonaniu Broni była bardzo dobra. Od pierwszych minut nasz zespół mocno przycisnął rywala i bramka wisiała w powietrzu. Dobre okazję miał Jayiesimi Noheem, Norbert Rdzanek. a Damian Sałek trafił w poprzeczkę.

W 74 minucie Mariusz Marczak z 18 metra z rzutu wolnego idealnie przymierzył w samo "okienko" i Broń objęła prowadzenie. Radomianie nie cofnęli się do defensywy, tylko konsekwentnie szukali okazji do podwyższenia wyniku. W 81 minucie Damian Sałek w środku pola zabrał piłkę zawodnikom Huraganu, podał prostopadle do Jakuba Chrzanowskiego, a ten strzałem w długi róg ustalił wynik meczu.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"