Koszykarskie emocje w Goździe, czyli Hydro Energy Cup 3x3, połączone z piknikiem rodzinnym (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
W Goździe rozegrany został trzeci tegoroczny turniej z cyklu Hydro Energy Cup 3x3. Startowały zespoły młodzieżowe z terenu gminy Gózd, a także rywalizowali zawodowcy. Nagrodę główną w wysokości 1500 zł zgarnęła ekipa "Walę Tróję", zaś drugie miejsce przypadło zespołowi Kottrans Radom. W kategorii młodzieżowej, wygrała drużyna PSP Małęczyn, przed ekipą czarne Pantery Gózd. Trzecie miejsce wywalczył zespół Kuczki Kolonia, zaś czwarte Quatro Team Gózd. Atrakcją turnieju był występ Arka Przybylskiego, człowieka znanego w całej Polsce z efektownych wsadów do kosza. Jego pokaz nagrodzony został gromkimi brawami. Udało mu się między innymi przeskoczyć nad motocyklem i trafić efektownie do obręczy. Po  zakończonych emocjach koszykarskich mieszkańcy gminy wzięli udział w pikniku rodzinnym. Finały turnieju Hydro Energy Cup mają się odbyć w Radomiu. Przypomnijmy, że wcześniej imprezy z powodzeniem rozegrano w Skaryszewie i Białobrzegach. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA ======>>>>
W Goździe rozegrany został trzeci tegoroczny turniej z cyklu Hydro Energy Cup 3x3. Startowały zespoły młodzieżowe z terenu gminy Gózd, a także rywalizowali zawodowcy. Nagrodę główną w wysokości 1500 zł zgarnęła ekipa "Walę Tróję", zaś drugie miejsce przypadło zespołowi Kottrans Radom. W kategorii młodzieżowej, wygrała drużyna PSP Małęczyn, przed ekipą czarne Pantery Gózd. Trzecie miejsce wywalczył zespół Kuczki Kolonia, zaś czwarte Quatro Team Gózd. Atrakcją turnieju był występ Arka Przybylskiego, człowieka znanego w całej Polsce z efektownych wsadów do kosza. Jego pokaz nagrodzony został gromkimi brawami. Udało mu się między innymi przeskoczyć nad motocyklem i trafić efektownie do obręczy. Po zakończonych emocjach koszykarskich mieszkańcy gminy wzięli udział w pikniku rodzinnym. Finały turnieju Hydro Energy Cup mają się odbyć w Radomiu. Przypomnijmy, że wcześniej imprezy z powodzeniem rozegrano w Skaryszewie i Białobrzegach. ZOBACZ KOLEJNE ZDJĘCIA ======>>>>Sylwester Szymczak