Parada wystartuje spod Elektrowni Kozienice o godz. 17:20. Motocykliści udadzą się do Świerży Górnych i Nowej Wsi, a następnie wyjadą na drogę krajową nr 79. Kolejno pojadą do Łuczynowa, a dalej do Kozienic. Ulicą Głowaczowską dojadą do ronda, skręcą w ul. Radomską, a dalej w Warszawską. Ostatni odcinek trasy to ul. Bohaterów Studzianek. Metę zaplanowano na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki. Tam motocykliści zameldują się około godz. 18:10. Sam przejazd przez Kozienice zajmie około 20 minut.
- Wszystkich kierowców oraz mieszkańców prosimy o wyrozumiałość oraz zwiększenie uwagi w związku z przemieszczeniem się znacznej ilości motocykli w jednej grupie - mówi Mateusz Pułkowski, specjalista ds. public relations Enei Wytwarzanie.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?