Kto będzie prezydentem Radomia? W piątek pierwszy sondaż...

  Kto będzie prezydentem Radomia? W piątek pierwszy sondaż "Echa Dnia"

  R

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Kto będzie prezydentem Radomia? W piątek pierwszy sondaż "Echa Dnia"
  Wybory samorządowe 2014 już za niespełna dwa miesiące. Pytaliśmy radomian którego z ogłoszonych już kandydatów poprą w walce o fotel prezydenta Radomia. Wyniki pierwszego sondażu przedwyborczego "Echa Dnia" są... zaskakujące.
  Kto będzie prezydentem Radomia? W piątek pierwszy sondaż "Echa Dnia"
  Uliczne badania sondażowe przeprowadzaliśmy przez trzy kolejne dni w czterech miejscach Radomia: na ulicy Żeromskiego, niedaleko dworca PKP, w pobliży bazaru Korej i na osiedlu Ustronie. O preferencje wyborcze w wyborach na prezydenta Radomia zapytaliśmy 500 osób w różnym wieku.

  18,37 procent ankietowanych wybrało odpowiedź: "idę na wybory, ale nie wiem na kogo zagłosuję", 28,57 procent odpowiedź: "nie idę na wybory, nie obchodzi mnie to". Nikt nie wybrał odpowiedzi "zagłosuję na innego kandydata, nie wymienionego na liście, który jeszcze nie zadeklarował startu w wyborach". Pozostali ankietowani wskazali konkretnego kandydata.

  W sondażu uwzględniliśmy jedynie głosy "trafione", czyli wskazania osób, którzy idą na wybory i wiedzą dokładnie komu udzielą poparcia.

  Wyniki sondażu zamieścimy w papierowym wydaniu "Echa Dnia" w piątek, 19 września - do kupienia w punktach sprzedaży prasy lub przez "E-WYDANIE "ECHA DNIA"

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo