Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 w regionie...

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 w regionie radomskim? Oto nominowani!

  AKCJA SPECJALNA CZŁOWIEK ROKU 2018

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 w regionie radomskim? Oto nominowani!
  Trwa tegoroczna edycja akcji, w której głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane prestiżowe tytuły CZŁOWIEK ROKU 2018. Akcję prowadzi Echo Dnia. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła oraz Czytelnicy. Zachęcamy do poznania ich działalności. Ruszyło głosowanie.
  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 w regionie radomskim? Oto nominowani!

  Zobaczy listy nominowanych
  Wybierz kategorię - KLIKNIJ i GŁOSUJ:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Na zgłoszenia czekaliśmy do godziny 22 w piątek, 18 stycznia. Propozycje trafią do redakcyjnej kapituły, która przyjrzy się nominacjom. Po zaakceptowaniu dołączą do grona kandydatów i zostaną zaprezentowani w Echu Dnia.


  Zobaczcie, jak nasi Czytelnicy nominują kolejnych kandydatów do plebiscytu Osobowość Roku 2018!

  Wśród nominowanych są osoby o wielkich sercach, wybitnych działaniach społecznych, wyjątkowo aktywni przedsiębiorcy oraz zasłużeni samorządowcy i pracownicy instytucji. - Wypełniając zgłoszenia wykazali się Państwo wyjątkowym zmysłem obserwatorskim i empatią, a przede wszystkim chęcią wyrażenia podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców. To bardzo cenne - mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

  Laureatów wybiorą Czytelnicy

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i będzie trwać do piątku, 1 lutego 2019 r. do godz. 22. W piątek, 11 stycznia do naszych cotygodniowych dodatków powiatowych dołączyliśmy specjalne wydania, w których przedstawimy wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  W akcji czytelnicy głosami wyłonią laureatów miejsc 1-3 w każdej kategorii w Radomiu i każdym powiecie, zaś redakcyjna kapituła spośród każdej 12 wybierze nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowiek Roku 2018 w Radomiu lub powiecie. Laureaci pierwszych miejsc w każdej kategorii w Radomiu i powiatach wezmą udział w regionalnym finale, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowiek Roku 2018. Awansując do finału laureaci z Radomia i powiatów zachowają zdobyte głosy.

  W regionie radomskim spośród dwunastki laureatów ze wszystkich kategorii kapituła wyłoni nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowieka Roku 2018 Regionu Radomskiego.

  Głosowanie w finale rozpocznie się we wtorek, 5 lutego i potrwa do wtorku, 12 lutego do godziny 22. Na zwycięzców czekać będą prestiżowe statuetki i dyplomy.

  Uroczysta gala finałowa


  W piątek, 22 lutego w Radomiu odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci z Radomia i wszystkich powiatów oraz całego regionu, odbiorą piękne statuetki i dyplomy.

  W "Echu Dnia" szeroko zaprezentujemy wszystkich laureatów w każdej kategorii, z Radomia i powiatów oraz regionu. Zrelacjonujemy również uroczystą galę plebiscytu.


  Zobacz relację z gali
  plebiscytu Człowiek Roku 2017  ZOBACZ TAKŻE:

  Marcin Ruta z Radomia Człowiekiem Roku 2017. Przedsiębiorca, filantrop, konsul honorowy Czarnogóry...  Informacji o akcji udzielają
  Marzena Ślusarz oraz Natalia Turek
  tel. 510 026 015 (w godz. 9-16)
  e-mail: natalia.turek@polskapress.pl

  ZOBACZ Regulamin plebiscytu


  [/cs]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo