Legionovia za silna na Broń (zdjęcia)

/SzS/
Najlepszą okazję do zdobycia gola dla Broni miał Daniel Ciupiński (z prawej)
Najlepszą okazję do zdobycia gola dla Broni miał Daniel Ciupiński (z prawej) Ł. Wjcik
W meczu trzeciej ligi łódzko - mazowieckiej, Broń Radom przegrała z Legionovią Legionowo 0:2.

Broń Radom - Legionovia Legionowo 0:2 (0:2), Tlaga 9, Lewicki 29.

Broń: Młodziński - Bargieł, Gorczyca (65 Książek), Kupiec, Budziński (79 Leśniewski), Noheem, Pakos, Sałek, Rdzanek, Ciupiński, Czarnecki.

Drugiej porażki z rzędu w dodatku na własnym stadionie doznali piłkarze Broni. Tym razem mimo ambicji i szczerych chęci, nie sprostali liderowi, Legionovii Legionowo.

Gol zdobyty w 9 minucie ustawił nieco wynik spotkania. Kamil Tlaga przechwycił piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał radomskiego bramkarza. W 29 minucie rezutat podwyższył Szymon Lewicki. Uderzył mocno, bardzo ładnie z 25 metrów, a źle ustawiony Młodziński skapitulował po raz drugi.

Legionovia miała jeszcze kilka okazji do podwyższenia rezultatu, ale trzeba też przyznać, że także Broń zasłużyła choćby na honorową bramkę. Najlepszą okazję w 84 minucie miał Daniel Ciupiński, który miał sporo czasu na ósmym metrze, uderzył wysoko nad bramką.