Lekkoatletyczne mistrzostwa Europy do lat 23. Dramat Martyny Kotwiły, koniec marzeń o medalu

pzla.pl
Martyna Kotwiła, lekkoatletka ZTE Radom nie zdobędzie medalu na młodzieżowych mistrzostwach Europy do lat 23 w biegu na 200 metrów. Nie ukończyła biegu półfinałowego na tym dystansie. Na około 100 metrze biegu, kontuzja mięśniowa nie pozwoliła naszej reprezentantce kontynuować biegu. Wielka szkoda.

Start w mistrzostwach Europy do lat 23 w Szewcji, to była najważniejsza tegoroczna impreza dla Martyny Kotwiły. Wielka szkoda. Nie wiadomo jak jest to groźna kontuzja. Oby nie, bo podopieczna trenerki Bożeny Jadczak miała startować w niedzielę w sztafecie 4x100 metrów.

Kilka minut przed biegami półfinałowymi na 200 metrów, odbyły się dwa półfinały na 400 metrów przez płotki. W pierwszej serii startowała Natalia Wosztyl z ZTE Radom i spokojnie zajęła trzecie miejsce z czasem 58.44 sekundy. Natalia w niedzielę pobiegnie w finale biegu na 400 metrów przez płotki. Początek o godzinie 17.

W sobotę rozegrany został także finał biegu na 1500 metrów z Patrykiem Kozłowskim z ZTE Radom. Podopieczny trenera Leszka Trzosa zajął dziesiąte miejsce z czasem 3.52.93 minuty.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom