Liga Siatkówki Kobiet. Porażka E.Leclerc Radomki Radom z Developresem SkryRes w Rzeszowie

Fragment meczu, Developres - E.Leclerc Radomka. Atakuje Katarzyna Zaroślińska-Król. nowiny24pl
W meczu trzynastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Developres Skry Res Rzeszów pokonał 3:0 E.Leclerc Radomkę Radom.

Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
Developres SkyRes:Valentin-Anderson 2, K. Witkowska 9, Hawryła 4, Blagojević 11, Mlejnkova 1, Zaroślińska-Król 16, Krzos (libero), Przybyła (libero) oraz Frantti 10, Polańska 4, Gałucha 0, Kaczmar 0.
E.Leclerc Radomka:Szpak 2, Lazcano 5, Bałucka 5, Azizova 11, Mucha 5, Szczepańska-Pogoda 10, A. Witkowska (libero), Bodasińska (libero) oraz Bałuk 2, Biała 1, Zaborowska 0, Laskowska 0.
MVP meczu: Katarzyna Zaroślińska-Król (Developres SkyRes).

Adam Grabowski, trener E.Leclerc Radomki Radom posłał do boju ten sam skład, który zaczynał dwa ostatnie zwycięskie mecze z Bankiem Pocztowym Pałac w Bydgoszczy i z Wisłą Warszawa w Radomiu.
Skutecznym atakiem z prawej flanki otworzyła wynik meczu Michaela Mlejnkova.
Przy stanie 8:7 dla radomianek, kiedy pierwszy raz nasz zespół wyszedł na prowadzenie trener rzeszowskiego zespołu, Stephane Antiga poprosił o pierwszy czas.Przy stanie 18:17, po ataku ze środka Julietty Lazcano, po raz drugi o czas poprosił rzeszowski szkoleniowiec. Developres odzyskał prowadzenie i uciekł radomiankom na dwa punkty 21:19. Wówczas o czas poprosił trener E.Leclerc Radomki, Adam Grabowski. Przy stanie 24:21 po raz drugi o czas poprosił radomski szkoleniowiec.25 punkt, mijającą kiwką pojedynczy blok zdobyła Jelena Blagojević.

W drugim secie walka punkt za punkt trwała do stanu po 10. Później rzeszowianki odskoczyły na 15:11 i Adam Grabowski, trener
E.Leclerc Radomki poprosił o czas.Do końca tej partii Developres miał cały czas przewagę, trzech, czterech punktów, by ostatecznie zakończyć seta do 20. Ostatni punkt rzeszowianki zdobyły po autowym serwisie jednej z naszych siatkarek.

O trzecim secie, radomianki chciałyby szybko zapomnieć. Przegrały go bardzo gładko do 14.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0