Liga Siatkówki Kobiet. Wisła Warszawa przegrała 0:3 z E.Leclerc Radomką Radom. MVP meczu została Majka Szczepańska-Pogoda.

Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom wygrały z Warszawie z Wisłą.
Siatkarki E.Leclerc Radomki Radom wygrały z Warszawie z Wisłą. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 20 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Wisła Warszawa przegrała 0:3 z E.Leclerc Radomką Radom. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Majka Szczepańska-Pogoda.

Wisła Warszawa - E.Leclerc Radomka Radom 0:3 (20:25, 20:25,10:25 )
Wisła: Urbanowicz 1, Marcyniuk 9, Banasiak 3, Mikołajewska 7, Szymańska 4, Zaciek 7, Biranowska (libero) oraz Lipińska-Jeziorowska.
E.Leclerc Radomka: Olczyk 2, Szczepańska-Pogoda 20, Biała 1, Bałuk 5, Kubacka 8, Laskowska 7, Witkowska (libero), Bodasińska (libero) oraz Jones-Perry 10, Azizova 2, Zaborowska.
MVP meczu: Majka Szczepańska-Pogoda (E.Leclerc Radomka).

Podopieczne trenera Adama Grabowskiego, siatkarki E.Leclerc Radomki miały wygrać za trzy punkty z ostatnim zespołem w tabeli Wisłą w Warszawie i wygrały.
Radomski szkoleniowiec trochę zaskoczył z wyjściowym składem i dał odpocząć podstawowej przyjmującej jego zespołu, Amerykance Veronice Jones-Perry. Zamiast niej zagrała Oliwia Bałuk. Na rozegraniu zamiast Pauliny Zaborowskiej pojawiła się Katarzyna Olczyk. Atakującą była Majka Szczepańska-Pogoda zamiast Marharyty Azizovej.

W pierwszej partii do stanu 18:15 dla radomskiej drużyny wszystko przebiegało zgodnie z planem. Później nieoczekiwanie siatkarki Wisły wyszły na prowadzenie 20:18. Na parkiecie pojawiła się Amerykanka Jones-Perry do końca seta punkty zdobywały już tylko radomianki i wygrały seta do 20.
Drugi set cały czas toczył się nieoczekiwanie pod dyktando stołecznej drużyny. Radomski szkoleniowiec dokonywał zmian. Na parkiecie pojawiła się ponownie Jones-Perry, Marharyta Azizova oraz rozgrywająca Paulina Zaborowska. Przy stanie 19:16 dla Wisły, trzy punkty z rzędu zdobyły radomianki i na tablicy pojawił się remis po 19. By po kilku udanych zagraniach wyjść na prowadzenie 22:19. Cały set zakończył się wygraną podobnie jak w pierwszym secie do 20.
Trzeci set to już zdecydowana dominacja radomskiej drużyny. Zaczęło się od 4:0, później było 11:4, 18:8.