Malec i Kiernoz z Czarnych na drugim miejscu w turnieju Plaża Open w Chorzowie

Michał Nowak
W klasyfikacji cyklu Plaża Open po trzech turniejach duet Kiernoz/Malec jest na siódmej pozycji. M.Malec
Kolejny dobry występ reprezentantów RCS-u Czarnych Radom. Tym razem duet Bartłomiej Malec/Bartłomiej Kiernoz zajął drugą lokatę.

Trzeci turniej z cyklu Plaża Open odbył się w Parku Śląskim w Chorzowie.

W pierwszej rundzie reprezentanci Czarnych trafili na duet Mariański/Radzikowski i wygrali gładko 2:0. W kolejnym meczu przegrali 1:2 z parą Parcej / Radojewski i rozpoczęli zmagania z drugiej strony turniejowej drabinki.
Najpierw rozprawili się z parą Wójtowicz/Bułkowski, potem wygrali 2:0 z ekipą Czubiński/Sdebel, a następnie 2:1 z duetem Brożyniak/ Dzikowicz, który przewodzi stawce po trzech turniejach Plaża Open.

W półfinale ekipa RCS-u pokonała 2:0 medalistów Akademickich Mistrzostw Europy, parę Felisiak / Manios. W spotkaniu finałowym Malec i Kiernoz nie dali rady jednej z obecnie najlepszej par w Polsce, Dominikowi Witczakowi i Łukaszowi Kaczmarkowi.

- Bardzo cieszy nas ten wynik. Chłopcy z turnieju na turniej prezentują się coraz lepiej - mówi trener Mirosław Malec.