Małgorzata Foremniak po dwóch latach przerwy zaczyna...

  Małgorzata Foremniak po dwóch latach przerwy zaczyna wszystko od nowa!

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Małgorzata Foremniak

  Małgorzata Foremniak ©Oko Cyklopa

  Na dwa lata wycofała się z aktorstwa, by - jak mówi - uporać się z prześladującymi ją demonami. Teraz Małgorzata Foremniak zaczyna wszystko od nowa, a robi to brawurowo zagraną rolą w 12. odcinku "O mnie się nie martw"!
  Małgorzata Foremniak

  Małgorzata Foremniak ©Oko Cyklopa

  Małgorzata Foremniak - pierwsza aktorka, która sięgnęła po Złotą Telekamerę - przez wiele lat uchodziła za największą gwiazdę polskich seriali. Zawirowania w życiu prywatnym, walka z dręczącym ją stalkerem i nie odstępujących jej nawet na krok paparazzi, depresja, do której publicznie się przyznała, sprawiły jednak, że postanowiła przez pewien czas nie przyjmować propozycji udziału w kolejnych serialach i filmach. Zaszyła się w swoim mieszkaniu na warszawskim Powiślu i, jak twierdzi - uczyła się... samotności.

  - Każdy kryzys jest szansą na powtórne narodziny. Ktoś powiedział: - Żeby zacząć prawdziwie żyć, trzeba najpierw chociaż raz za życia umrzeć - wyznała, dodając, że jej właśnie udało się wrócić do życia.

  Już wkrótce zobaczymy ją w 12. odcinku "O mnie się nie martw" w roli matki nastolatka, którego sprawą zajmować się będzie mecenas Marcin Kaszuba (Stefan Pawłowski), oraz w filmie "Czerwony pająk". Zasiadająca już od wielu lat w fotelu jurora w show "Mam talent!" aktorka nie kryje, że jest bardzo ciekawa, jakie zawodowe wyzwania postawi przed nią los.

  Przypomnijmy, że ostatnio mieliśmy podziwiać aktorski kunszt Małgorzaty Foremniak w 2012 roku: w jednym z odcinków 2. serii "Prawa Agaty" i w czterech odcinkach 13. sezonu "Na dobre i na złe" - serialu, który dał jej niezwykłą popularność i sprawił, że niemal z dnia na dzień stała się uwielbianą przez telewidzów gwiazdą.

  - Flesze skierowane na mnie przygasły - twierdzi i dodaje, że teraz w jej życiu nastał czas, kiedy może wreszcie spokojnie pracować.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo