Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka po meczu z Piastem w Gliwicach: - Broniliśmy się do ostatniej sekundy meczu. To na pewno boli (Wideo)

Włodzimierz Łyżwa
Trenerzy Radomiaka Radom, Mariusz Lewandowski (z lewej) i Piasta Gliwice Waldemar Fornalik. Włodzimierz Łyżwa
Radomiak Radom w ostatnim meczu sezonu 2021/2022 w PKO Bank Polski Ekstraklasie zremisował 1:1 z Piastem w Gliwicach. Gola dla Radomiaka w ostatniej akcji pierwszej połowy strzelił Karol Angielski. Piast wyrównał w ostatniej akcji drugiej połowy, po strzale głową Tomasa Huka.

- Broniliśmy się do ostatniej sekundy meczu. To na pewno boli. Mieliśmy wygrany mecz, w którym powinniśmy zdobyć trzy punkty - mówił po meczu Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka.